Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zgrubienie na penisie po zabiegu usunięcia stulejki


Gość Grześ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie całe 2 tygodnie temu miałem zabieg usunięcia stulejki. Wszystko się cud miód goi. Szwy mam nadal, lekarz mi powiedział, że okres zanikania szwów jest różny zatem nie powinienem się tym przejmować. Natomiast od spodniej strony, przy wędzidełku pojawiło się niewielkie zgrubienie skórne, które wygląda jak normalna skóra (tzn. nie wygląda na infekcję, zwłaszcza że zupełnie nie boli), lecz nie pozwala na naprowadzenie skóry na żołądź. Należy wspomnieć też, że po operacji miałem od razu ściągniętą skórę. Przy wzwodzie nie doświadczam żadnego dyskomfortu, jedynie lekkie szczypanie. Czy owe zgrubienie, jest symptomem czegoś poważnego, czy normalnym procesem gojenia, czy może jeszcze obrzęk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 2 miesiące temu miałem obrzezanie całkowite. Po tygodniu zostały mi założone dodatkowe szwy, ponieważ z jednej strony wdała się infekcja a ja miałem wyjechać za granicę. Przyjmowałem antybiotyk, smarowałem maściami. Ni.by wszystko było ok, bynajmniej tak pisał mi lekarz, miałem z nim kontakt mailowo. Od kilku dni zauważyłem że zrobiła mi się spora, twarda oponka pod skórą z jednej strony, tam gdzie wolniej się goiło. Zaczynam się martwić, nie podoba mi się jak to wygląda a lekarz mi nie odpisuje. Co to może być? Pomóżcie.. Link do zdjęcia Zdjęcie - 25.06.2016 | Fotosik.pl Zdjęcie - 25.06.2016 | Fotosik.pl Zdjęcie - 25.06.2016 | Fotosik.pl Zdjęcie - 25.06.2016 | Fotosik.pl Zdjęcie - 25.06.2016 | Fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×