Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzki podskórne na stopie


Gość Magdalena :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalena :)

Mojemu dziecku na lewej stópce wyskoczyło pare grudek ,była u lekarza w Anglii bo tam obecnie mieszkamy i trafiła do szpitala.Leżała 3 dni,a oni nie wiedzieli co to jest.Lecz dali jej dożylnie antybiotyk.Po 3 dniach wyszla do domu,gdzie też przepisali antybiotyk.Minęło 2 tygodnie a grudki nadal są.Co to może być?Czy można samemu leczyć czy trzeba isc do doktora w Polsce?W Anglii lekarze sie nie znają na swojej pracy.Zrobili jej rentgen stópki i pobrali krew ale nadal nawet nie przypuszczali co to może być.Poradźcie mi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też szukam w internecie,co to jest bo znowusz pojawiły się na drugiej stopie,jestem osobą dorosłą ,i myśle ze dostałam tego w Niemczech,brałam prysznic ale stałam w wannie bez zatkania wanny korkiem i woda z rur dostawała sie do wanny ,od tej pory zauważyłam te podskurne guzki na stopie i małe czerwone kropki.ostatnio ,próbowalam cos z tym guzkiem sama zroboć nawet swędział,mam masć niemiecką Multilind z nystatyną czyli przeciw grzybiczą ,smaruje ,a ze mnie tak swędziało ,robilam tak z tym guzkiem jakbym go wyciskała ,a gdy skora sie uniosła po prostu ją przecielam bo to tam siedzą te zarazki i znowusz posmarowałam mascią przeciw grzybiczą jest lepiej walczę z tym juz dosc dlugo ale mysle ze dobiegam końca bo wiem co z tym robić,po jakimś czasie skóra sama schnie i pęka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×