Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krostki na penisie oraz żyła


Gość Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa pytania, mam 18 lat, piszę tutaj, ponieważ krępuje się iść do lekarza. - na moim penisie występują takie małe krostki, niebolące, jest ich dużo na mosznie i prąciu, czytałem, że prawdopodobnie to nic poważnego, poprostu tak jest, ale wolałbym się upewnić. Tutaj daję zdjęcia tego: http://img217.imageshack.us/img217/3703/44600066aw3.jpg http://img230.imageshack.us/img230/1185/37875782wt4.jpg - na moim penisie biegnie spora żyła, również nie jest boląca, jednak wygląda nieco nieestetycznie. Chciałbym się upewnić czy wszystko jest ok, tutaj zamieszczam zdjęcie tego: http://img217.imageshack.us/img217/7630/75307743sa1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne, białawe krosty na skórze penisa to naturalne gruczoły łojowe. Obraz przedstawiony na zdjęciach jest typowy dla skóry członka. Zdjęcie z żyłą jest też nader typowe. Układ żył powierzchownych na prąciu jest bardzo bogaty i rozwinięty. Nie ma w tym obrazie żadnej patologii. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pytanie

Nie mogłem nigdzie znaleźć w internecie odpowiedzi, więc jeżeli mogę chciałbym się posłużyć tym 3 zdjęciem i zapytać, czy te leciutko wystające zrogowacenia czy co to tam jest przy dole żołędzia to normalne, u mnie są może one trochę bardziej białe, ale może mi się tylko wydaje bo na zdjęciu jest inne światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tez mam takie krostki na penisie. ponoc to normalne itd ale jedna z krostek powiekszyla mi sie i w przyszlym tygodniu ide do lekarza po powrocie napisze tutaj co mi powiedzial lekarz. pozdro. ps moja dziewczyna widziala te chrostki i juz wczesniaj namiawiala mnie abym udal sie do lekarza a ja olewalem to bo wiem ze to normalne ale sex uprawiamy w kazy mozliwy sposob *D i dosyc namietnie dlatego wiem ze ona tez sie tym za bardzo nieprzejmuje teraz dla swietego spokoju przejde sie do lekarza a noz cos pomoza nio i kto pyta nie bladzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co z tym lekarzem ora mnie to codzien coraz bardziej z kad ta sie bierze nie mam pojecia mam to pod spodem penisa boje sie ze za jakis czas bede mial calego w tych krostkach czy to rozwinie sie az tak ze penis bedzie pokryty takim g***** oranie oranie oranie gosc mial napisac co lekarz mu powiedzial po wizycie czekam na posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tez mam problem z tymi krostkami.Byłem u lekarza jeden powiedzial mi że to niegroźny grzybek, dał antybiotyki i maście ale nic nie pomagało.Poszedłem do drugiego lekarza dermatologa i ten mi powiedzał że jest to normalne zrogowacenie naskórka i że jest to normalne.i nic z tym sie nie dzieje.Powiem szczerze że zgłupiałem ale z tego co czytałem tak faktycznie jest.jeżeli ktoś ma inne doświadczenia i wie jak to zlikwidowa prosze o kontakt na email ciastek1977@o2.pl.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, te zmiany są w moim skromnym przekonaniu nienormalne, powinieneś z tym iść natychmiast do lekarza. jeżeli chodzi o krostki jest jest wiele artykułów na ten temat, wszystkie uznają je za normalny objaw męskiego ciała (nie występują jednak u wszytskich mężczyzn, dlatego ewentualne podejrzliwe zmiany należy zawsze niezwłocznie zgłaszac lekarzowi, i moim zdaniem przypadek z ostatnio dodanych zdjęć: http://img4.imageshack.us/img4/4386/image0010wl.jpg http://img4.imageshack.us/img4/217/image0011k.jpg koniecznie powinien byc zgłoszony lekarzowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi takie krostki co jakis czas wychodza na worku tak mniej wiecej raz w roku to ja poprostu sciskam dwoma palcami ona pęka i wyplywa i po jakims czasie nie ma juz po niej znaku, ale to moj przypadek nie mowie ze kazdy jest taki sam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam takie grudki na worku jak i na penisie też się obawiałem że to coś grożnego lub zarażliwego ale zamiast iść do lekarza postanowiłem poszperać po google i stwierdzam że to normalne i nie grożne trochę to źle wygląda ale nie ma się czego bać :) jedynie reakcji ze strony czyjejś dziewczyny :) ale jak jej uświadomicie co i jak że można z tym żyć to nie powinna się tak tym przejąć MOJE RADY: - nie wyciskać tego jak trądzika na twarzy bo to boli i nie wiadomo co z tego wyciskania się porobi - UWAGA!!! przy goleniu radze to robić ostrożnie tak aby nie poprzecinać główek gruczołów bo się poleje krew i będzie bolało i piekło jeżeli ktoś już chce golić to odradzam maszynką z ostrzami proponuję maszynką elektryczną lub maszynką do strzyżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie spokojnie mam 23 lata rowniez mam te kostki to nic grozniego :) prosze poczytajcie http://pl.wikipedia.org/wiki/Perliste_grudki_prącia nawet powiem wam ze dzieki temu czlonek przynajmnije moj jest bardziej wrazliwy Gdy czonek nieprzyjemnie pachnie nawet gdy umyjesz i po godzinie znow jest nieprzyjemny zapach to niestety grzybica -* clotrimazolum bez recepty w aptece taniutko pare zl 2 tubki min 4 tygodnie smarowania 2 razy dziennie i po problemie :) te wypustki z wlosami to faktycznie gruczoly lojowe dbajmy o higienie inaczej moga sie powiekszac i swedziec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie krostki od jakis 2 lat. wystepuja na jadrach i u dolu penisa. Niewiem co robic mam 16 lat podobno to normalne, ale kurde co ja powiem swojej partnerce sexualnej??? Jak to usunac. PS tego mam ze 100 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja terz mam takie grudki nie wiem co to moze byc ale przecytałem w internecie ze to mogą byc kłykciny wirus hpv przenoszony drogą pułciową wirus nie jest wylecalny mozna łagodzic obiawy w postaci własnie takich krostek ale to równierz moze byc cos innego ja ide do dermatologa i sie dowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam 16 lat i takie objawy jakie opisał *Marian* (nawet krótko po umyciu mój członek nieprzyjemnie pachnie) Mam pytanie do *Mariana* : Czy tą maścią Clotrimazolum (na szczęście mam ją w domu) należy smarować tylko okolice u nasady napletka, czy może całego członka? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×