Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bardzo duży ból penisa uniemożliwiający uprawianie seksu


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 22 lata, jestem prawiczkiem i nie mogę w ogóle uprawiać seksu. Po pierwsze kiedy staje mi penis nie mogę prawie w ogóle zsunąć z niego napletka, nie pisząc już o bólu jaki wtedy występuje. Po 2 kiedy ściągnę napletek bardzo boli mnie penis, tak bardzo, że kiedy chcę wejść w swoją dziewczynę to mi po prostu opada. Próbowałem już wiele razy wejść w swoją dziewczynę, ale nigdy to mi się nie udało, główną przyczyną jest zawsze duży ból jaki mi towarzyszy przy czynnościach, które wyżej wymieniłem. Ten ból towarzyszył mi od zawsze. Nawet kiedy ściągam napletek i się dotykam np. w celu umycia penisa bardzo mnie boli. Nie będę ukrywał, że jestem zdesperowany. Z dziewczyną jestem od przeszło 2 lat i jestem pewien, że z nią jest wszystko w porządku. Proszę odpowiedzieć mi na moje pytania i w szczególności poradzić mi jakie środki i czynności mam przedsięwziąć, żeby nie odczuwać bólu i móc się kochać ze swoją dziewczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno z tym problemem musi Pan udać się do urologa. Prawdopodobnie jedynym skutecznym sposobem leczenia będzie operacja. Objawy, które Pan opisuje sugerują stulejkę. Jeśli to stulejka w Pana wieku nie ma innego skutecznego sposobu leczenia jak tylko zabieg. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz89

Witam mam 20 lat podczas czestego uprawiania seksu z dziewczyna skóra otaczająca napletek popękała i zrobiły sie rany i strasznie boli nie moge wyciągnąc napletka do tego mam wypryski na skórze penisa i ból w środku prosze napiszcie szybko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 14 lat i czasami się masturbuje i jeszcze nigdy nie próbowałem ściągnąć napletka ponieważ boje się ze to będzie bolało. Jedynie dziś odważyłem się ściągnąć napletek i zauważyłem ze mój żołądź ma taki dziwny kolor (tak jak by fioletowy). Kiedyś jak jeszcze bylem młodszy postanowiłem dotknąć żołędzia i poczułem taki nawet spory ból i od tamtego czasu nie chce dotykać żołędzia bo się boje ze będzie bolało:( Proszę o pomoc co mam robić.. Czy ściągać napletek częściej i masturbować się ze ściągniętym napletkiem.. iść z tym do lekarza?.. PROSZĘ O SZYBKA ODPOWIEDZ Z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Sebastiana: żołądź ma taki kolor więc nic sie nie przejmuj to żadna dysfunkcja musisz przyzwyczaić się do dotykania jej bo jest bardzo wrażliwa z czasem zacznie to przynosić ci przyjemność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×