Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napletek nie ściąga się do końca we wzwodzie po zabiegu stulejki


Gość Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mając 16 lat wykryto u mnie stulejkę niecałkowitą ( tak mi się wydaje), poczym poszedłem na zabieg, wszystko było w normie, przez miesiąc smarowałem kremem aby szwy szybciej się zagoiły, wszystko już zniknęło a ja mogę cieszyć się ściąganiem napletka. Pojawił się jednak nowy problem, ponieważ, w stanie spoczynku, ściągam zupełnie normalnie napletek, do samego końca, jednak w stanie wzwodu, umiem odciągnąć do całej główki, i kiedy chce ściągnąć niżej, * nitka* na dolnej części główki penisa, trzyma napletek. Nie wiem co się stało, czy to skóra nie jest rozciągnięta? Przyznaje, że ściągałem napletek, ale niezbyt ze starannością by zawsze było do końca odsłonięty, myślałem, że to skóra jest jeszcze nie rozciągnięta. Co mógłbym z tym poradzić. Dziękuje serdecznie za udzielone mi odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O stary mam ten sam problem, nie mogłem do końca naciągać napletka poszedłem do lekarza, powiedział, że to nie stulejka tylko coś z wędzidełkiem. Przeżyłem normalny zabieg pod narkozą, smarowałem, widziałem tam nitkę jakąś. Teraz nitki nie ma, byłem kontrolnie u lekarza, kazał mi ćwiczyć penisa. Pie***lenie, walę konia prawie codziennie i przy orgaźmie, gdy od naciągania napletka bólu praktycznie nie czuć, staram się naciągać go do końca, niestety mi się to nie udaje, max do głowki żołędzia. Teraz nie wiem czy iść na drugi zabieg, czy po prostu zostawić to w cholerę. Od 3 miechów *ćwiczenia* nic nie dają, POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×