Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle brzucha pod mostkiem przy refluksie żołądka


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu pobolewał mnie brzuch pod mostkiem. Wczoraj zrobiłam gastroskopię, wynik to refluks żołądka = b.dużo żółci w żołądku. Gastroskopia była w znieczuleniu ogólnym. Po badaniu czułam się ok oprócz tego że było mi troszkę nie dobrze. Około wieczora dopadł mnie ból pod mostkiem bardziej z lewej strony. Ból kujący. Kuło, przestawało, kuło przestawało i tak praktycznie całą noc (nie mogłam zasnąć) Ból ten chyba promieniował. Boli mnie klatka piersiowa, lewa ręka i bardzo plecy bliżej środka. Ból nie ustępuje. Dostałam lek zirid, wzięłam dop 1 dawke, ból nie ustępuje. Dziś udałam się do internisty, zrobiłam ekg gdyż bałam sie że boli mnie serce, wyszło w porządku. Dostałam także skierowanie na morfologię, amylazę, transaminazy, crp (czy po to by wykluczyc trzustkę?) Pytanie jest takie czy są to typowe objawy refluksu i ew ingerencji urządzenia gastrologicznego czy mam sie przepadać w innym kierunku..trzustka?prosze o pomoc pozdrawiam Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, od 4 dni mam identyczne objawy ktore nasilaja sie w nocy, poprostu masakra, bol niesamowity w gornej czesci zoladka tuz pod zebrami i lewa str... narazie nie robilam badan, bo lekarz rodzinny przepisal mi no-spe, reni gast i espumisan i za tydzien do kontroli.oprocz tego scisla dieta a musze powiedziec ze jak cos zjem to mi lepiej a jak nic nie jem to wlasnie te bole sie nasilaja. nie wiem co robic... a po kazdej nocy jestem wykonczona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×