Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w pachwinie i podbrzuszu


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gram w pilke, od 4 miesiecy odczuwam bóle pachwiny, zaczelo sie to niepozornie po prostu zaczelo mnie bolec pachwina lekko bolec z prawej strony, co raz bardziej az zakonczylem trening z powodu ostrego bólu, na nastepny dzien ledwo chodzilem noga byla taka zmeczona, jakis czas pozniej wznowilem trening i pojawil sie bol tym razem w lewej pachwinie i jeszcze cos mnie postrzykło w kosci posladka lewej, od tamtej pory bardzo bola mnie obie pachwiny przy napinaniu do srodka, oraz podbrzusze(tak jakby najnizsze miesnie brzucha) ból podbrzusza pojawia sie przy kichnieciu, oraz przy napinaniu brzucha rano, np. przy wstawaniu z lozka lezac na plecach. Wykonalem badanie krwii i moczu, rtg prawego biodra(poczatkowo myslalem ze to od biodra bo ból był tępy), usg brzucha 2x oraz usg jader, jednak okazalo sie ze wszystko jest w porzadku, Stad moje pytanie w czym moze tkwic problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko zwykłe naderwanie mięśni przyczepiających się w okolicę pachwin. Nic poważnego. Takie dolegliwości powinny powoli ustąpić. Trzeba w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem, aby wykluczyć ewidentną przepuklinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem juz 2x usg brzucha robione, u chirurga i urologa obaj wykluczyli, po 30 minutach biegania nogi mam tak ciezkie ze zle mi sie nawet poruszac pachwin nie moge do srodka spiac czuje mocny bol w okolicy wewnetrznej czesci bioder i calej miednicy. To juz 4 miesiace niewiem co robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ten sam problem co Krzysztof, też gram w piłkę. Byłem u urologa. Po zbadaniu okazało się że mam zapalenie prostaty mimo że mam 27 lat. Dostałem antybiotyki i na kolejnym badaniu prostata była wyleczona, ale ból w pachwinie nie ustępuje. Lekarz powiedział że może to być naderwanie ścięgna pachwiny. Miałem ograniczyć ruch. Od dwóch miesięcy prawie w ogóle się nie ruszam, ale ból nie ustępuję. Może ktoś podpowie co to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×