Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Swędzący guzek w odbycie


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, W moim obycie (przy samym wejściu) pojawił się guzek. Wydaje mi się, że jest dość spory. Biało - szary, kiedy go dotykam jest miękkim wydaje mi się, że możnaby go nawet wycisnąc, czego wolę nie robić. Od kilkuastu dni w miejscu w którym pojawił się guzek towarzyszyło mi mocne swędzenie. Czy powinienem udać się do lekarza, czy może podjąc leczenie jakąś maścią bądź okładami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam problem wczoraj miałem zakończenie roku wiec poszliśmy na 3 piwa z kolegami...zle sie czułem wiadomo ale w nocy budzę się i wola mnie WC wiec poszedłem miałem biegunkę i tak 3 razzy bylem w WC az poczulem bol odbytu w lustrze zobaczylem ze mam taki maly babelek jest on czerwony mieki i przy samym odbycie i boli jak siedze i podczas wydalania.Mialem juz takie cos raz ale zeszlo po paru dniach.Ale martwie sie bo pojawilo sie to znowu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni narzekam na swędzenie w odbycie. Do tego cały czas wycieka dziwna maź, która ma nieprzyjemny zapach myślę ze to jest ropa. Dzisiaj przy kąpieli postanowiłem to sprawdzić przy pomocy lustra i latarki rozchyliłem odbyt i zauważyłem guzki na dwóch ściankach mają one około 3mm średnicy i 7mm długości czy to coś poważnego? Dodam jeszcze że występuje krwawienie przy oddawaniu kału. Proszę o odpowiedz... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec mam na imię Ola , mam 16 lat. Od dłuższego czasu zauważyłam , że gdy idę do toalety to przy wypróżnianiu wychodzi mały guzek. W ogóle mnie to nie boli , jednakże jest to nieprzyjemne uczucie. Gdy wstaję guzek **chowa się**. Krew nie leci ani ropa się nie zbiera. Nie wiem co robić. Czy iść z tym do lekarza czy może są na to jakieś maście ? Czy to jest groźne na zdrowia bądź życia? Co mam robić? Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×