Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Objawy zapalenia krezki


Gość Maria

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam pytanie odnosnie zapalenia krezki,jakie daje objawy ? Pytam w kontekscie informacji z opakowania parafiny,poniewaz jestem po operacji wyrostka -2 miesiace, i aby uniknąc zaparc piłam od 5 dnia po operacji przez póltora tygodnia parafine -oczywiscie w coraz mniejszych dawkach, a potem sporadycznie jak czułam ze szykuje sie zaparcie -jeszcze po pare dawek,w sumie przez 6 dni, Teraz pobolewa mnie w prawym boku a czasem w dolnej czesci brzucha,blisko uda, czy to moze być objawem tej krezki ? pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W praktyce klinicznej nie ma czegoś takiego jak zapalenie krezki. Jest zapalenie, ale węzłów chłonnych krezki. Może dojść do takiego zapalenia węzłów chłonnych przez stosowanie parafiny, ale przez bardzo długi okres liczony raczej w miesiącach. Jeśliby do takiego stanu doszło proces zapalny powinien wycofać się po kilku dniach od wycofania się z leku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mama 13 latka

Witam mam pytanie syn jest po zabiegu ,miał ostre zapalenie wyrostka robaczkowego i zapalenie węzłów chłonnych kreski nie wiem co to jest (zapalenie węzłów chłonnych kreski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogus czy ktokolwiek inny bardzo prosze mam takie samo podejrzenie tzn.stwardniajace zapalenie krezki jelita cienkiego. Moglbys cos napisac co sie dowiedziales. Zachodze w glowe i poprostu sie zamartwiam.

Bardzo bym prosil o jakas wskazowke co dalej robic i jak sie zyje z ta przypadloscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×