Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból przy ściąganiu napletka z żołędzi penisa we wzwodzie i białe krostki na penisie


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam 13 lat i mam problemy z penisem. Przeglądając internet i czytając o różnych chorobach związanych z nim doszedłem do wniosku, że mam jedną z nich. Podczas wzwodu napletek nie ściąga się sam oraz nie mogę ściągnąć napletka własnoręcznie , ściągając go przed wzwodem sam schodzi na górę, a gdy próbuje go przytrzymać na dole sprawia mi okropny ból, ale nie wiem dokładnie na co choruje, proszę o wyjaśnienie i czy może to być spowodowane małymi białymi krostkami na penisie ? I co one oznaczają . Mój wujek jest lekarzem( nie znam dokładnej nazwy lekarza zajmującego się penisem) i powiedział, że nie mam stulejki( zadałem pytanie te bo miałem problemy ze ściąganiem napletka w stanie opadu) ale nie zadałem pytania związanego z wzwodem no bo przecież po co 13latkowi możliwość ściągania napletka w trakcie wzwodu . Słyszałem, ze lepiej skonsultować się z lekarzem i pójść na zabieg w tym wieku bo szybciej się wszystko zagoi niż w późniejszym, tylko co mam powiedzieć rodzicom ? I czy w ogóle porozmawiać z nimi na ten temat ? Czy może pójść samemu ? Proszę o pomoc, za każdą odpowiedź serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy może to być spowodowane małymi białymi krostkami na penisie ? - te małe krostki to zapewne prosaki czyli zaczopowane gruczoły łojowe typowe dla narządu płciowego męskiego, nie będące patologią - być może u Ciebie występuje problem ze zbyt wąskim pierścieniem (ujściem) napletka lub też zbyt krótkim wędzidełkiem napletka - musi dokładnie zbadać Cię najlepiej chirurg dziecięcy co mam powiedzieć rodzicom ? I czy w ogóle porozmawiać z nimi na ten temat ? - dokładnie problem trzeba przedstawić rodzicom i najlepiej w tej sprawie udać się na konsultację do chirurga dziecięcego Czy może pójść samemu ? - nie, musisz pójść z rodzicami lub rodzicem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odp. ale mam jeszcze jedno pytanie jak uzasadnić to, że chcę pójść do lekarza (chodzi o problem z ściąganiem napletka) ? Dodam, że przy ujściu napletka ( końcówce ) mam parę tych prosaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×