Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból przedłużenia wędzidełka na napletku i pogrubione ujście cewki moczowej


Gość Michał82

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał82

Odczuwam ból na napletku jest to taka żyłka przedłużenie wędzidelka boli ono tylko w czesci tej na napletku. Ból wystepuje cały czas (nie przy stosunku lecz cały czas) Problem trwa juz ze 2 lata. dawniej wszystko z wędzidełkiem było ok wszystko zaczeło się od pociagniecia podczas stosunku ale nie było zadnego krwawienia.Własciwie na początku zaniepokoiło mnie pogrubione ujscie cewki. Ujscie cewki tez jest pogrubione co przeszkadza w całkowitym konfortowym oddaniu moczu, napletek jakby tez nie dokonca chronił główke penisa. ale najgorszy jest ból ponizej żołędzi. zdjęcia (najbardziej pod żołedziem gdzie jest taka kuleczka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/41c8521104f2ad6a.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To być może jakiś stan zapalny przewlekły. Radziłbym raczej z tym problemem skonsultować się bezposrednio z urologiem. Odpowiednia farmakoterapia powinna spowodować wycofanie się dolegliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał82

brałem juz serie antybiotyków - obecnie stosuje triderm - urologa odwiedziłem kilka razy (czy w tym zdjęciu jest coś bardzo niepokojącego (mój urolog wymyslił zapalenie prostaty drugi zrobił usg prostaty i powiedział że w porzadku ja tez nigdy nie miałem żadnych objawów ze strony prostaty Jakieś sugestie??? w zasadzie to na koncu tego wedzidełka jest jakby mały guzek (tak mi sie wydaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×