Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie i zaczerwienienie skóry przy żołędzi penisa po przygodnym stosunku seksualnym


Gość piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 26 lat po przygodnym stosunku pojawiły sie objawy.Dokładnie nast.dnia po akcie zaczeła mnie piec skóra przy zołedziu i od połowy penisa w górę była bardzo czerwona.byłem u lekarza kazał uzywac clotr...masć.nie pomogło po kolejnej wizycie miałem badania na rzezączke .wzw typu B,klamydie i wymaz z cewki na bakterie.Wszystko ok.A mi doszedł jeszcze ból lewego jądra i podnisło sie ono w górę.Znow lekarz rodzinny dotykiem zbadał jadro i mówi ze jest ok ale nadal boli i jest podciagniete duzo wyzej niz prawe.trwa to juz ponad miesiąc.zauważyłem takze małe zaczerwienienie na zołedziu taka plamka czerwona ,wiec byłem z tym u dermatologo .Pani doktor poeidział ze to moze byc grzybica i przyjmowałem lek na nią ale nazwy nie pamietam.Wiem tylko ze to były kapsułki 1 raz dziennie przez siedem dni.Nie pomogło.Teraz jeszcze od kliku dni doszedł mi ból podbrzusza.Wiec nie wiem jakie jeszcze badania mógłbym zrobić ,co mogłoby dawac takie objawy.Dodam ze nie ma zadnego pieczenia podczas oddawania moczu ani wycieków z cewki.tzn.piecze cały czas po prostu nic sie nie zmiania przy oddawaniu moczu. dziękuję z góry za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Szkoda że nie mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie.Ja jestem po czterdziestce miałem robioną laparoskopię, po wyjściu ze szpitala po stosunku mam identyczne objawy, przed szpitalem tego nie miałem więc myślę że coś w szpitalu zaszkodziło.Nie wiem do kogo jeszcze mógłbym się zwrócić o pomoc.Jeżeli byś się czegoś dowiedział napisz, jeżeli ja się dowiem też napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,ja byłem u dermatologa stosowała mi różne maści i tabletki na te czerwone plamy. Ja jeszcze żadnych badań nie robiłem bo powiedziała że jej możliwości się wyczerpały i skierowała mnie do urologa. dopiero tam może będę miał jakieś badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha.Mnie juz mniej piecze ale nadal zaczerwienione ujscie cewki i ból podbrzusza ,nawet brzucha...I to lewe jadro boli okrutnie czasemRobiłem pisiew moczu na bakterie i grzyby wszystko ok.potem wymaz z cewki na mykoplazmy , tez ok. czekam na te hsv2 (wirus brodawczaka ludzkiego).Jak cos sie dowiesz to wal smiało.mam nadz. ze urolog cos wymysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Mam wynik na hsv2 - ujemny.Więc teraz mnie skierowali na usg jądra , zobaczymy czy coś znajdą.A swoją drogą wiesz dlaczego nie odpowiedział lekarz,pewnie dlatego ,że juz byłem u dwóch róznych lekarzy i porobiłem trochę badań.Bo jak zauwarzysz zawsze napiszą co może być i kazą iść do lekarza.A jak juz byłeś to nie piszą...nieładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że ja już leżałem w szpitalu a wszystko zaczęło się od głupiej infekcji na basenie białe plamki i takie tam gdy to wyleczyłem dermatolog przepisała mi maść tak jeszcze zapobiegawczo i okazało się że przez tą maść zapaliło mi całego członka i byłem w szpitalu leżałem pare dni badania wszystko porobili wymazy i okazało się że mi nic nie ma nie wiedzieli z czego to i mnie wypuścili i teraz latam po prywatnych lekarzach płacę ciężkie pieniądze i dalej jak miałem tak mam ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kolego mam to samo czyli zaczerwienienie członka zaraz za pierścieniem jak jest w zwodzie to widać grudki stosowałem maci przeciwgrzybicze ale to nie pomaga podpieka mnie w cewce i w ogóle odczuwam dyskomfort w cewce już nie mam siły na walkę z tym paskudztwem proszę o informację jaką droga teraz idziesz czy znalazłeś przyczynę ?Pozdrawiam Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam objaw parę minut po stosunku (delikatnym, dobrze nawilżonym) żeby mu było że go obtarlem zaczyna mnie piec w cewce moczowej nawet po masturbacji jest to samo partnerka druga i stała przebadana. Czasem nawet faktycznie jaj tu czytam mam ból lewego jądra i podbrzusza. Przy oddawaniu moczu nie odczuwam dyskomfortu. Może ktoś coś podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×