Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jelit promieniujący do góry


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.Od jakiego 105 roku miewam objawy związane z jelitami..Ból zaczyna się zawsze tak samo z prawej strony.Mam wrażenie już na dzień dzisiejszy ze raczej jest to promieniowanie gdzieś przy dole z prawej strony brzucha do góry.W momencie naciskania brzucha ból odczuwany jest w miejscu nacisku i wysoko, zaraz obok żołądka.Robiłam 2 krotnie gastroskopię w przeciągu kilku ostatnich miesięcy.Nie wykazała kompletnie niczego.Robiłam morfologię, ob, crp, próby wątrobowe, amylazy, usg brzucha (dwukrotnie) hp-ujemne, a także kał na pasożyty, krew utajoną, lamblie-wszystko wyszło bardzo dobrze. W końcu za miesiąc wybieram się na kolonoskopię.Na początku dolegliwości była zgaga, pieczenie w całym brzuchu( niekoniecznie ze zgagą), dostałam Gasec- po którym przeszło na kilka tygodni.Potem brałam Dusphatalin, Dicoman *wcześniej Nolpazę.Ipp, a obecnie bioręMeteospasmyl( po którym ból wdłuż jelit ustapił, ale pozostal ten z prawej strony brzucha).wczoraj dostałam Sulfasalazinę En, po której po zażyciu 1 tabletki ból minął.Ale dzisiaj z powodu bólu głowy musiałam zażyć lek przeciwbólowy i ból jelit powrócił.Ciągle czuję ten ból, jak siedzę jak chodzę, taki lekki.Nie mam przy tym nudności, mogę jeść normalnie -a nie mogę..Dostałam skierowanie do chirurga , aby zbadał mnie pod kątem wyrostka, ale termin za 3 tygodnie.Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×