Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Blizna po wypadku


Gość Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

21 grudnia 2008 r. w wyniku zderzenia autobusu z pociagiem - którego autobusu byłam pasażerem - doznałam ran głowy, licznych stłuczeń. Moje obrażenia rozpoznane przez lekarza w dzien wypadku to rana tłuczona lewej okolicy czołowej, lewego łuku brwiowego i okolicy lewego oczodołu ... juz pisałam w sprawie kremów... na dzień dzisiejszy - ostatnie szwy były zdjete 4 stycznia od ok. 13 stycznia stosuję na przemian Cepan i Contratuctubex - powiem szczerze ze po nałozeniu obu kremów ciągnie mnie ta blizna .... na razie nie stosowałam kremów na bazie silikonu wg. Pana wskazan .. (np. Veraderm, Dermatix). Mam jednak pytanie czy masci wskazane przez Pana maja lepsze działanie ? Ponadto mam pytanie co do powieki, moja rana nie obejmuje czoła lecz równiez oczodól ... i skóra po lewej stronie powieki była naciągnięta, a skóra nad powieka równiez jest teraz lekko naciagnieta i wklęsnieta....jezeli istnieje mozliwosc moge przesłąc foto- poradzona mi abym udała się do okulisty, mam uczucie suchosci oka oraz zasugerowała Pani doktor ze powieka oka moze sie naturalnie nie domykac ... co Pan o tym sądzi ? i co radzi ? Czy porada hirurga plastycznego czy okulisty i kiedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×