Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kaszel po krztuścu


Gość Vereder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie miałem krztuśca i teraz mam kaszel dodam ze w październiku zachorowałem a do szkoły poszedłem na pocztku grudnia i otoz tutaj moje pytanie ile czasu kaszel po krztuścu sie utrzymuje np. gdy pobiegam czy sie zgrzeje to mam kaszel to samo jak np uzywam dezodorantu i jest go sporo w powietrzu tez zaczynam kaszleć Proszę o rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ój tata przeszedl krztusiec w wieku 55 lat. Zarazil sie od wnuczki. Przeszedl go strasznie(lekarze sie nie poznali na chorobie) Teraz ma astme.. Czy to mozna wyleczyc? Jest slaby i nie moze pracowac...Pomozcie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam krztusiec,a właściwie jeszcze mam.Trwa już 3 miesiące, akurat przez całe wakacje.Też mam kaszel podczas męczenia się, wchodzenia po schodach. Leżałam też w szpitalu przez tydzień.Niestety to była wina lekarzy, jeszcze przed szpitalem, że nie potrafili mnie zdiagnozować. Podejrzewali astmę przepisywali wziewy, które tylko pogarszały sytuację i przez to wszystko zaczęłam się dusić podczas kaszlu, a to dlatego że lekarze przepisywali mi leki przeciwkaszlowe, kiedy ja miałam do odkrztuszenia gęstą, ciągnącą wydzielinę.Na szczęście dopiero lekarze w szpitalu stwierdzili co mi jest,bo na pogotowiu nie wiedzieli,ani lekarz rodzinny nie wiedział.Dlatego przez nich dostałam się do szpitala.Tylko przez ich niewiedze i niedouczenie, bo myśleli że krztusiec to choroba dotykające niemowląt. Teraz już wiem na czym polega ta choroba i każdy kto ma krztusiec powinien brać antybiotyk bo ja miałam w szpitalu aż dwa i do tego same syropy wykrztuśne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×