Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Narośl na napletku


Gość Krzyś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem otoż od urodzenia mam taką narośl na napletku.Nie wiem jak to powiedzieć ale to jest skóra ,która jest połączona z napletkiem i zołędziem (polączona jest ze skórą napletka i z tym miejscem na dole końcowka gdzie wydziela się mocz nie utrudnia mi to wydalanie moczu)Ale utrudnia mi to sciąganie napletka za zołędz. Podczas erekcji napletek zchodzi za zolądz ale zchodzi cięzko i nie jest zchodzi równowienie za zołędz na 1 zagłębieniu zchodzi wiecej na 2 mniej nierówno przez tą narośl która mi to utrudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja ^^ Własnie znalazłem zdjęcie dokładnie o co mi chodzi Chodzi mi o tą narośl http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C4%99dzide%C5%82ko_napletkowe Proszę zobaczyć te zdjęcie na podanym linku wyżej chodzi mi własnie o tą narosl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wędzidełko napletka, typowa struktura anatomiczna prącia. Jeśli zaciąga ona napletek, być może wędzidełko jest zbyt krótkie. Skontaktuj się z tym problemem z urologiem, gdyż może ta sytuacja wymagać zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BelonkSSj

ja mam zbyt krutkie wędzidełko i niewiem co mam zrobić , wstydze sie powiedzieć o tym rodzicom a lekarzowi pokazać tym bardziej co mam robić (może jest jakieś inne wyjście z tej sytuacji niż zabieg?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz stulejke *) Niestety da sie to zrobic w twoim wieku tlko operacyjnie, jak sie jest malym dzieckiem rodzice moga temu zapobiec i cofnac to, ale jak widac jest juz za pozno :) Nie przejmuj sie, bardzo duzo facetow to ma*) Da sie z tym zyc, ale jesli chcialbys powinno to byc zrobiony zabieg. Wybor nalezy do Ciebie *) I nie wstydz sie... lekarz nei takie rzeczy juz widzial... i idz najlepiej do lekarza niz do lekarki, bedziesz czul sie swobodniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×