Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak okresu przy podejrzeniu chlamydii


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę w imieniu mojej dziewczyny(lat 19). Otóż moja dziewczyna powinna dostać okrs 9 dnia tego miesiąca. Krwawienia nie ma pomimo wszystkich objawów (nabrzmiałe piersi, wysypka na twarzy, potrzeba nawodnienia, bóle brzucha itd.). NIe uprawialiśmy seksu więc motyw ciąży nie wchodzi w *gre*. Piszę tutaj dlatego że dziewczyna boi się poinformowac o tym swoją rodzicielkę, a ja jestem zaniepokojony jej stanem. To zdarzyło się pierwszy raz. Może, któraś z użytkowniczek miała podobny problem i może powiedzieć coś na ten temat. Oczywiście do ginekologa wybierze się jak najwcześniej. Za wszystkie odopowiedzi w tym temacie serdecznie dziękuję. P.S. Nie wiem czy to ma jakieś większe znaczenie ale u dziewczyny podejrzewana jest chlamydia (zdnaie jej mamy, dlatego że dość długo, ok 1,5 miesiąca, utrzymywał się nieznośny kaszel. Wszystko wyjaśni się w przyszłym tygodniu, po wizycie u lekarza) Aha, zapomniałem napisac że dziewczyna ma dość nieregularne cykle(zazwyczaj spóźniane lub dwa razy w miesiącu*-te były mało obfite).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×