Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwna biało żółta narośl w odbycie


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 1) Jak co dzień po zbiorze grzybów oglądałem swoje ciało w poszukiwaniu nieproszonych gości, i dziś zauważyłem przypadkiem cos dziwnego. Na odległości ok 3 cm od ujścia odbytu, rozchylając lekko otwór zauważyłem coś jak chrosty, dziwna narośl wewnątrz odbytu. najpierw myślałem, że to cos z kału, lecz później zauważyłem że znajduje się to na ściance odbytu. Kolor biały lub żółty. trudno określić. Co to może być, czy to zwykły żylak odbytu, czy może cos gorszego, wiem, że trzeba to zbadać, lecz na razie nie jestem ubezpieczony, poszukuję pracy. I chciałem zapytać o to. Dodam,że mam 26 lat.Mężczyzna, jakieś2-3 lata temu miałem wykonywaną kolonoskopię i wszystko wewnątrz było ok. dodatkowo od kilku dni czuję, że jets mi bardzo gorąco od środka, Boli mnie głowa, stłumiam ból tabletkami, ale kiedy przestaje działać ból wraca. Pytanie czy To trzeba usunąć w sensie tą narośl? Mam również duże problemy z hemoroidami, zwykłe środki farmakologiczne ogólnie dostępne nie pomagają, czy jest jakiś chirurgiczny sposób na ich usunięcie? i ostatnie pytanie, ktoś kiedyś mi powiedział , że w okolicy mojego odbytu zauważył coś podobne do kłykcin kończystych, czy jest to bardzo groźne? Do jakiego specjalisty udać się z problemami z odbytem?? 2) I jeszcze od 3 tygodni mam problemy z penisem, dziwna wysypka na penisie żołędziu, czerwone krosty, tak jak by trochę skóra schodziła, kilka dni pojawiał się biały nalot, który się rolował gdy czyściłem.smarowałem tribiotykiem lecz bez efektu, teraz stosuję żel aloesowy lecz juz też nie przynosi efektu, kilka dni był spokój z białym czymś, lecz swędzenie, pieczenie pozostaje, czyszczę penisa kilka razy dziennie wodą z mydlinami, lecz po pewnym czasie w ciągu dnia znów niesamowite swędzenie i biały krem. Dodatkowo mam problem z odchyleniem napletka, nigdy nie miałem stulejki i myślę, że od mycia poprostu się nadwyrężył. Najwięcej tej białej mazi znajduje się w okolicy wędzidełka. Błagam POMOCY bo już nie daję rady ze swoim zdrowiem!!!! Z góry dziękuję za odpowiedzi!!!1 Dodam, że często na papierze toaletowym widzę ślady krwi, nie są to z kału lecz wydaje mi się, że jest to krew z okolicy ujścia odbytu Dodatkowo często czuję ucisk po tej stronie po której znajduje się ta narośl, i w okolicy jest kilka małych kropek w tym samym kolorze... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×