Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to wyrostek? utrzymujący się ból brzucha


Gość mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witmawczoraj po zjedzeniu 2 kanapek z kotletem wzioelm tabletki BIORACEF i NUROFEN FORTE bo mam zapalenie gardla 3 tygodnie temu bralem antyboityk ROVAMICYNA czy jakos tak bo milaem angine ale sie wyleczylem.ale po zjedzeniu kanapki i wzieciu tabletek zaczelo mnie bolec w prawym dolnym rogu brzucha po przeszpaniu nocny na drugi dzien bol byl o 70% slabszy i nadal sie utrzymuje ale nie mam goraczki a biegunki zapracia i nie boli mnie kiedy dotkne mocno miejsca tam gdzie boli ani nie boli mnie kiedy podniose prawa nogę a wiec chcailbym tak w przypuszczeniu wiedziec czy to wyrostek robaczkowy czy to co innego w przypuszczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Trudno powiedzieć czy to rzeczywiście wyrostek. Objawy są czasami niecharakterystyczne. Najlepszą weryfikacją jest badanie lekarskie. Ból brzucha mógł pojawić się po Bioracefie. Najlepiej skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej objawy uboczne BIORACEF na co brałeś nurofen forte na gardło bierze się cholinex po prostu ostre roztrijenie przewodu pokarmowego Działanie niepożądane: Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: biegunka, nudności i wymioty, rzadko rzekomobłoniaste zapalenie jelita grubego* bóle głowy* eozynofilia oraz przejściowe zwiększenie aktywności ALT i AST, żółtaczka. Sporadycznie małopłytkowość, leukopenia, a także eozynofilia i niedokrwistość hemolityczna. Reakcje nadwrażliwości: osutka, pokrzywka, świąd skóry, gorączka polekowa, bardzo rzadko wstrząs anafilaktyczny, pojedyncze przypadki rumienia wielopostaciowego, zespołu Stevensa i Johnsona, martwica toksyczna rozpływna naskórka. W przypadku stosowania leku w boreliozie może wystąpić reakcja Jarischa i Herxheimera. Po dłuższym stosowaniu nadmierny wzrost drobnoustrojów niewrażliwych na cefuroksym, np.: szczepów Candida, Clostridium difficile i enterokoków. W przypadku przedawkowania wystąpić mogą drgawki. Zmniejszenie stężenia cefuroksymu w surowicy krwi możliwe jest za pomocą hemodializy lub dializy otrzewnowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×