Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość EWa 23

Ból kręgosłupa i kości ogonowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Weronika

Ja miała bardzo dokuczliwe bóle w kregosłupie i chodziłam na rehabilitacje , która bardzo Mi pomogła. Polecam klinike w Krakowie Rehaorthopedica . Mi bardzo pomogli i maja znakomitych rehabilitantów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr_BB

Witajcie moi drodzy, nazywam się Piotr i jestem fizjoterapeutą. Temat bólu kości ogonowej jest mi bardzo bliski. Wiem z pracy w gabinecie jak długo potraficie się z tym bólem męczyć poszukując odpowiedzi co jest przyczyną.
Przygotowałem dla Was trochę informacji na ten temat w postaci filmu z nadzieją że pomogę Wam zrozumieć podłoże problemu i odnaleźć drogę do normalności.
Pozdrawiam Piotr 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Joannka

Mnie to najbardziej dokucza odcinek lędźwiowy, ale jestem już po badaniu rezonansem i czeka na rehabilitację, mam nadzieję, że mi to pomoże. A rezonans robiłam w Warszawie w centru diagnostycznym Radiomedica na Bobrowieckej, bardzo polecam, maja tam  super podejście do pacjentów , bardzo dobry sprzęt, wynik też miałam szybko, bardzo dobrze opisany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.