Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle brzucha przy zapaleniu żołądka, przepuklinie rozworu przełykowego i refluksie


Gość Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna

Witam. Właśnie wruciłam z Kliniki z serii badań. Wyszło że mam zapalenie żołądka z przejawami żółci, niewielką przepuklinę rozworu przełykowego, niewielki refluks, zwiotczały wpust i spowolnioną perystaltykę przewodu przełykowego. Ostatnio po odstawieniu leków bardzo często boli mnie bardzo żołądek - szczególnie po zjedzeniu. Nie raz ból promieniuje na całe nadbrzusze i plecy. W klinice jak złapał mnie taki ból dostałam Nexium, zastrzyk z Peralginy, 2 kroplówki przeciw bólowe i dopiero przeszło. W sumie ból mimo iż występował wcześniej to nasilił się znacznie po gastroskopi ok pół godziny. Tak się męczyłam że zasypiałam z bólu a on zaraz mnie wybudzał. Czy te bóle mogą być skutkiem tych dolegliwości które wyszły w badaniach? i jeszcze chciałam zapytać Pana Doktora czy konieczna w moim przypadku bedzie operacja? czy jeszcze brać leki? dodam że od ok. roku biorę leki ciagle i niebardzo pomagają i mam już dość - szczególnie że lekarze powiedzieli ze przy moich schorzeniach nie moge zadnych leków przeciwbólowych doustnych nawet Apapu. Niechcę całe życie brać leków które i tak niewiele pomagają a i maja skutki uboczne - czy w tym przypadku zostaje tylko operacja? i czy wogule operują przy takich schorzeniach jak ja mam? bo niewiem a na wyniki z kliniki i decyzje trochę poczekam, a jestem niecierpliwa i myslę ciągle o tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×