Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to stulejka? ból przy ściąganiu napletka gdy penis jest w wzwodzie


Gość Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 13 lat i mam taki problem że jak mam penisa we wzwodzie to nie mogę ściągnąć napletka mogę do ok. 0,5 - 1cm ale gdy jest w stanie *spoczynku* to mogę całkiem ale gdy to robię to on razem z napletkiem się jakoś odchyla w dół czy to normalne?? proszę o pomoc podczas wzwodu mogę 1 cm zdjąć a dalej jak chce to boli nigdy go nie naciągałem mój żołędź ma ok 1,5 a napletek schodzi do 1cm podczas wzwodu to jest ok czy nie???? i co z tym robić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawid h.

Witam mam 15 lat. Przy sciagnaiu napletka gdy w penis jest w spoczynkui nci nie boli lecz gdy sciagam go w podczas erekcjii odczuwam bol w okolicy wedzidelka penisa. Mam pytanie czy udac sie z tym do urloga czy da sie to wyleczyc w sposob naturalny? Prosze o odpowiedz. z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Chodzi o to, ze podczas wzwodu nie moge recznie naciagnac, lecz podczas kochania sie czuje bol poniewaz bedac w pochwie naciągnął sie. Jest to nie przyjemny bol i nie czuje sie z tym dobrze- poniewaz w takim stanie nie potrafie dojsc.. Po stosunku musze duzo odczekac, az opadnie by spowrotem go naciągnąć, Dwa lata temu bylem u urologa i stwierdzil, ze jest wszystko ok lecz nie powiedzialem mu tego ,ze podczas wzwodu jest problem z jego naciagnieciem. Mam takie pytanie czy moze jak jest jakas masc ktora moglbym smarowac napleta, lub czy da sie to zalatwic zabiegowo.. Boje sie, ze przez to, ze od urodzenia mam z tym problem i byl okres kiedy w ogole go nie naciagałęm, mogl przestac rosnac bo czsami osiaga mała wielkosc, a przy wzwodzie do 11cm :/.. Rowniez boje sie, ze moze to nie sprawiac przyjemnosc mojej dziewczynie. PROSZE O POMOC ! Jesli nie zrozumiale napisalem to tak naprawde chodzi mi o to co prawie kazdemu piszacemu. Denerwuje sie, wybaczcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam podobny problem co po niektórzy a mianowicie przy ściągnięciu napletka nic mnie nie boli kiedy dotykam lecz od pewnego miejsca aż do żołędzia odczuwam ból przy dotyku i nie wiem co z tym faktem zrobić bo nie wiem czy węzidełko jest za krótkie czy to może coś innego podajcie jakieś warianty odczuwania bólu w tych okolicach i sposoby leczeni tak będzie uniwersalnie dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W waszym wieku mialem podobny problem. Codziennie sciagalem napletka i mylem go dokladnie na poczatku samym mydlem i polewalem go woda bo bardzo bolal przy dotyku. Tez myslalem ze mam stulejke, poniewaz nie moglem sciagnac napletka. Z czasem dokladnego mycia stal sie *wytrzymalszy* i moglem go spokojnie dotykac. W koncu moglem sciagac napletka podczas wzwodu i dalej cwiczylem. Teraz normalnie moge go sciagnac i dotykac lecz sam sie nie zsuwa tak jak powinnien. A zaczal sie problem ze po orgazmie czuje tak jakby zoladz mi spuchl i stal sie wiekszy ze nie miesci sie w napletku i czuje dokuczliwy bol. Co to moze byc? To normalne? Stulejka jest do wyleczenia tylko trzeba dokladnie myc zoledzia i cwiczyc go sciagac. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, tez mam z tym problem. Gdy jest w spoczynku nic mnie nie boli, tylko boli mnie żołądź. Mam 15lat. W czasie zwodu nie moge skorki obciagnac jakby do dolu. Max 1cm, gdy dalej chce ciagnac nagle jest taki ból... Boje sie, nigdy nie powiedzialem to rodzicom. Gdy np penis jest w spoczynku to normalnie mozna skorke *zdjąć* gdy mi jakby rosnie to mam taki wielki, fioletowy żołądź.. strasznie duzy, wydaje sie ze jakby sie nie miesci... prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Stulejka jak wygląda, zdjęcia, leczenie =>>  mojachoroba.pl/artykul/stulejka-jak-wyglada-co-jest-stulejka-jak-rozpoznac

 

Prącie choroby skórne zdjęcia =>>   mojachoroba.pl/lokalizacja/pracie-penis

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×