Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to stulejka? ból przy ściąganiu napletka gdy penis jest w wzwodzie


Gość Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy penis jest w spoczynku mogę swobodnie ściągnąć napletek, jednak gdy jest we wzwodzie towarzyszy przy tym mały ból i niezbyt przyjemne uczucie, napletek co prawda odkryje żołądź, ale pod nim tworzą się takie jakby fałdki z napletka i aby spowrotem go naciągnąć muszę odczekać aż opadnie, wcześniej po prostu nie da się go naciągnąć... no i kiedy zsunę już napletek to odczuwam spadek podniecenia, żołądź jest bardzo wrażliwy na dotyk i prowadzi to raczej to do opadnięcia... czy tak powinno być? że napletek da się spowrotem naciągnąć dopiero po odczekaniu? i czy te fałdki są normalne? nie powinien on być gładki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj u lekarza i stwierdził, że nie mam żadnej stulejki i jest ona tylko wtedy kiedy w ogóle nie można ściągnąć napletka, a wręcz naturalne jest że nie u każdego faceta napletek da się ściągnąć do końca, no i wszystko unormuje się podczas stosunków, wtedy będzie stopniowo schodził coraz dalej, czy on na pewno ma racje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koszmar

moj naplet jest duzy i zeby go naciagnac musze wtedy gdy nie stoi */ a jak stoi to nie mozna */ jak go juz naciagne to skóra tak boli ze mysle czasem ze zoładz zaraz odpadnie */ co mam zrobic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem w wzwodzie nie sciagne calego napletka. ale kiedy jest w spoczynku to robie to bez problemu. zaczalem cwiczyc to. sciagam napletek w spoczynku i czekam az bedzie wzwod do pewnego momentu jest dobrze ale potem troche boli wiec go puszczam i wraca do normy. Z dnia na dzien ejst coraz lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja *dolegliwość* jest nieco dziwna. Podejżewałem stulejke, jednak nie objawai sie to tak jak u kolegów z innych postów. Mianowicie, mam lat 27, od 7 lat jestem w stałym związku. Życie sexualne, mogę określić w normie. Bez *dziwnych udziwnień* :). I około 2 miesiace temu zauważyłem że nie mogę sciagnąc napletka w stanie wzwodu. Dość mocno boli. W zwisie, nie stanowi to żadnego problemu. Jednak gdy penis jest pieszczony przez chwile ból maleje, i w trakcie stosunku nie odczuwam tego tak bardzo. Mam białe kropki, na prąciu, jednak wiem *?* że w sumie to normalne. Na żołądzi nic dziwnego nie znalazłem. Ale najlepsze jest to że, nie zawsze to mam. Czasami to znika i jest wszystko w pożadku, przeważnie do czasu stosunku. Kiedy naciągnę sobie napletek. Popróbuje z tymi czwiczeniami ściągania napletka co Panowie/Panie doradzacie. I tu moje pytanie, czy może to być coś powarzniejszego, czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 16 lat i podobny problem, lecz gdy jest w stanie spoczynku sciąga sie normalnie za żołądz. kiedy we wzwodzie tez sciagnie sie za żołądź okolo 1 cm, lecz gdy chce troche dalej to juz czuje lekki ból.z mojej perspektywy napletek jest złączony z żoładziem z tyłu penisa cienka skórką.Czy takie cos moze sprawiac w przyszlosci problemy z seksem?. jesli tak to powiedzcie jak mam to ćwiczyc? podczas wzwodu czy jak lezy?.prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,jestem żoną która bardzo sie martwi o swojego męża...:(mój maż ma podobny problem z tą *skórką* więc gdy go pieszczę albo podczas stosunku gdy mu przypadkiem zejdzie to strasznie go to boli i zawsze te 20sekund musi go przytrzymać bo nie da rady kontynuować nie mówi że go boli ale to widać,on tego nie napisze bo się wstydzi ale może delikkatnie ja mogłabym mu pomóc,ulżyć podpowiedzieć co z tym zrobić.z góry dziękuję za podpowiedzi w tym kierunku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przede wszystkim pytanie czy w waszych przypadkach to się stało z dnia na dzień czy zawsze tak było? Krzychu ta cienka skórka z tyłu to wędzidełko i musi tam być jeśli nie byłeś obrzezany, no i własnie czy wcześniej normalnie mogłeś we wzwodzie go ściągać więcej niż 1 cm i teraz nagle nie możesz czy jeszcze nigdy nie ściągałeś go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, miałem zabieg stulejki, lekarz mi to zrobił ręcznie bez żadnych znieczuleń ani sprzętu, posmarował żołądź i nasunął znów. Kazał mi codziennie ściągać napletek i smarować żołądź. Ale gdy próbuję ściągnąć napletek to boli :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Obecnie mam 20 lat, pierwszy raz żołądź zszedł mi w wieku 16/17lat od tego czasu gdy np penis stanie w bokserkach czuje troszkę ból , ból występuje na dole penisa myśle że to te wędzidełko penis niby schodzi elegancko mam pytanie czy to jest stulejka? a jeśli tak to czy da rade to domowymi sposobami jakoś wyleczyć? Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem naciągnąłem sobie napletek ponieważ miałem stulejkę ale nie wygląda to normalnie ponieważ napletek nie chce się wsunąć nie wiem czemu do o koła jest czerwony i przy wzwodzie mnie boli czy to może przeminąć z czasem zapalenie jakieś czy co? proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GaLANoNiM

Witam mam 13 lat i troche sie boje ściągać napletka ze wzgledu na pewna żyłke połączona z penisem co mam robic boję sie że coś mi się stanie gdy to zrobię proszę o odp z Gory Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam 15 lat i mam problem z żołedziem nie wiem czy to choroba czy to samo przejdzie . Kokretnie kiedy sciągne naskórek i dotkne gołego żołedzia to czuje koszmarny bol, dlatego do tej pory nie uprawialem jeszcze stosunku : Prosze o pomoc, z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×