Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skrzywienie penisa przy za krótkim wędzidełku


Gość Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariusz

Witam. Mam pytanie dot. mojego penisa. Otóż mam zbyt krótkie wędzidełko (stwierdzone przez urologa) lecz nie poszedłem na zabieg ze względu na brak czasu i teraz są ogromnie dalekie terminy więc odłoży się to w czasie. Mam jednak pytanie dlaczego ostatnimi czasy mój penis zaczął mocno przekrzywiać się w lewą stronę i wciąż się przekrzywia? Czy to przez zbyt krótkie wędzidełko, stulejkę? I dlaczego mam tak duże żyły? Wcześniej tak dużych nie miałem. Co mam z tym zrobić? Czy to objaw choroby czy zostawić tak jak jest? Dołączam foto. http://imageshack.us/photo/my-images/811/fotaaaaa.jpg/ Z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzywienie penisa jest niewielkie napewno niepiwinno przeszkaszac w wspolzyciu, ale jesli natomiast twoj penis osiagnal pelna dojrzalosc masz ukonczone 17lat i naprawde wykrzywia sie to powienienes porozmawiac z lekarzem... zyly to kwestia indywidualna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ukończyłem i mam takie wrażenie że się wykrzywia... Umówiłem się z urologiem i troszkę poczekam zanim tam się dostanę. A czego to może być przyczyna? Jakiejś choroby? Chciałbym dodać, że szczególnie w stanie spoczynku i lekkiego wzwodu lub po wzwodzie gdy opada wygląda to nie za ciekawie. Bardzo mocno przekrzywiony w lewo, bo podczas pełnego wzwodu tak źle nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×