Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gorzki smak w ustach i kłucie w prawym boku po wycieciu woreczka żółciowego


Gość Jadwiga

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale ja jestem po usunięciu woreczka 8miesie y. Czuje się źle boli w prawym boku często mam biegunkę i rano mdłości,gorzki smak w ustach tez często dokucza . Robiłam badania i jest ok. Wiec nie wiem co mi jest bo też dość często boli mnie jak by żołądek i z lewej strony pępka. Biegunki mam bardzo żółte i to mnie martwi. Badania trzustki,wątroby ok. Czy to ta żółć tak wycieka wszędzie. Nie wiem ale mam 32lata i nie mogę normalnie żyć a mam dwójkę małych dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Anulko! Jestem po laparoskopowym usunieciu woreczka juz 7,5 roku. 4 miesiace po operacji mialam straszny atak bolowy, szpital, badania,stwierdzono kolke jelitowa po *bledzie dietetycznym*, bol ustapil dopiero po tramalu /narkotyczny lek dr House/....Gastroskopia wykazala nadzerki drobne na opuszce dwunastnicy i jeziorko zolciowe w zoladku...Jak sie doinformowalam dokladnie u dr NETA to uszkodzono nam podczas zabiegu nerwy i teraz mamy tzw.*ziejacy odzwiernik*, ktory nie zamyka sie po przejsciu pokarmu i zolc cofa nam sie sie do zoladka co powoduje bole i zaburzenia trawienia. Moze Pani isc do lekarzy, ktorzy przepisza stosy lekow a zazywajac je rozreguluje sobie Pani system trawienny do reszty i zacznie wykanczac watrobe, nerki, jelita, dwunastnice itd. Jedyny sposob wg mnie to dieta drakonska BEZGLUTENOWA, i oczywiscie watrobowa /nic smazonego, tlustego, pieczonego. grillowanego, slodyczy. Ja to stosuje nie zazywam zadnych lekow i tez mam zespol jelita drazliwego ale dzieki takiej diecie jestem w niezlej kondycji po takim okaleczeniu przez panow chirurgow. Musi Pani pogodzic sie z faktem ze juz nigdy nie bedzie Pani mogla jesc tak jak dawniej ale kosztem takich wyrzeczen pozbedzie sie Pani biegunek i bolow, Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×