Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból pod żebrami z prawej strony


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Ból pod zebrami z prawej strony nad ranem ostry ból i ciezko mi sie obrócic w łozku na drugi bok. Pózniej z czasem ból zanika i tak co noc. Co to mozę być? Czy to coś powaznego? Mam to juz chyba wiecej niż rok, nie wiem, ale długo. Czy musze isc to prześwietlić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno napisać, jakie są przyczyny tego bólu bez badania. Aby w jakikolwiek sposób ukierunkować proces dalszej diagnostyki najpierw trzeba udać się do lekarza. Trzeba zdiagnozować czy ból pochodzi z klatki piersiowej czy z brzucha. Trzeba by wykonać USG kręgosłupa, RTG klatki piersiowej i odcinka piersiowego kręgosłupa. O tym jednak musi zadecydować lekarz po badaniu fizykalnym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 m-ce temu urodziłam, od tamtej pory boli mnie po prawej strony-jakby za żebrami, rano cieżko sie przewrócic z boku na bok, jakby kość ugniatała jakiś narząd... Są pozycje w których w ogole nie moge lezec czy siedzic, ciezko wtedy złapac oddech bo boli bardziej. NIE MAM POJECIA CO TO :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od 2 dni mam natarczywy ból, dzisiaj w nocy w ogóle nie spałam, nie potrafiłam znaleźć miejsca i pozycji tak abym nie odczuwała bólu. Przy oddychaniu ból, tez sie nasilałam. Szkoda że nikt nie napisał co to oznacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialam nie dawno taki sam sam a wrecz atak nad ranem, nie moglam sie obrucic z boku na bok, bol w plecach w dolnym odcinku i bol brzucha juz myslalam,ze skonczy sie na pogotowieu ale wzialam przeciwbolowe i jakos przeszlo. Teraz za to mam bol po lewej tronie pod zebrem, 2-3 sekundy i mija i tak z kilka czy kilknascie razy dziennie. jesli ktos ma podobne objawy proszcze o komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×