Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Parcie w cewce moczowej po ukłuciu wewnątrz penisa


Gość Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy możliwe jest wykonanie jakiegoś badania penisa (np. USG) w celu sprawdzenia, czy wszystko w środku jest w porządku? Bowiem mam problem tego typu, iż kiedyś zbyt mocno naciągnąłem prezerwatywe na penisa i poczułem bolesne ukłucie wewnątrz. Po tym zdarzeniu czuje coś dziwnego w okolicy cewki moczowej czy nawet całego żołędzia, jakby parcie. Mam też wrażenie, że kiedy oddaję mocz to nie w całości, jakby trochę wyleciało a reszta została w środku (czy to możliwe?). Wytrysk też nie jest do końca normalny - kiedy się spuszczam i czuję że sperma już powinna wylecieć, to wylatuje w małej ilości, dopiero po chwili cała reszta (jakby pod wyższym ciśnieniem). Po tym incydencie z prezerwatywą byłem u urologa, powiedział że wszystko jest okey, że za dużo o tym myślę. WIęc przestałęm i było dobrze, Aż do teraz kiedy spuściłem się przy jednoczesnej potrzebie oddania moczu i wszystko wróciło. Widziałem że były podobne posty do mojego, jeżeli chodzi o ten *wytrysk przy jednoczesnej potrzebie oddania moczu*, aczkowliek moja sytuacja jest trochę inna, niepokoi mnie to, czy przez ten incydent z prezerwatywą mogłem sobie coś uszkodzić? Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe jest wykonanie jakiegoś badania penisa (np. USG) w celu sprawdzenia, czy wszystko w środku jest w porządku? - tak możliwe, o tym musi zadecydować urolog Mam też wrażenie, że kiedy oddaję mocz to nie w całości, jakby trochę wyleciało a reszta została w środku (czy to możliwe?) - to tylko odczucie, myślę, że tak się na pewno nie dzieje czy przez ten incydent z prezerwatywą mogłem sobie coś uszkodzić? - na pewno nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×