Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból i opuchlizna sutka po zabiegu ginekomastii


Gość Sebastain

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sebastain

Witam! Drugiego czerwca tego roku przeszedłem operację usunięcia guzka lewej piersi . Chirurg onkolog zdiagnozował ginekomastię . Operacja była przyjemna , na znieczuleniu miejscowym. Po 11 dniach od operacji zdjęto mi szwy .Dziś mija 22 dzień od operacji , a mój sutek jest twardy i czuje jakby gruczoł był nadal (ale mniejszy), albo jest to jeszcze jakaś opuchlizna choć mi się nie wydaje. Drenów po operacji nie miałem . Czuję jeszcze jeszcze ból jak się położę na brzuchu , a także zdarza mi się że czuje go też jakieś 7cm pod sutkiem. Z badania histopatologicznego wyszło , że jest to ginekomastia sin. (po łac.) . Czy ból ,*opuchlizna*itp. jest normalnym zjawiskiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian

[NFZ] Byłem u lekarza rodzinnego , a on oczywiście nie wiedział o co to i wysłał mnie do chirurga ogólnego , a chirurg (starszy czł.) chciał wyciąć to i wysłać wycinek,ale też zaproponował najpierw biopsję .Biopsji nie wykonuje się w tym szpitalu co byłem, to dał mi skierowanie do poradni onkologicznej w szpitalu specjalistycznym. Jak się okazało później to miał być poradnia chirurgi onkologicznej :-) Jedna wizyta w poradni i za tydzień już na stole leżałem :) Szpital Specjalistyczny w Częstochowie . Szczerze POLECAM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×