Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy mam zapalenie penisa?


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

WItam! cala historia zaczela się 1,5 tyg temu , najpierw nie chcial mi schodzic napltetek(robilem to powioli i na sile, odczuwalem bol) , po 4 dniach zuwazylem dodatkowo na napletku schodzacy (luzczejacy) naskorek, bol przy sciaganiu nadal wystepowal, a takze napletek ktory nienaturalnie sie sciagal (powstawalo cos na ksztalt delikatnej litery X ), a dzis na penisie( pod zoledziem pojawila sie ranka (nie krwawila, byla po prostu czerwona) , dodam ze dodatkowe objwy jakie przez caly czas wystepuja to: biala smierdziaca maz co jakichs czas pod penisem i czerwona kropka na wzdelku(na srodku) Z góry dziekuje za odpowiedz :)! Piotr PS: mam 16 lat i jestem prawiczkiem Ps:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam jeszcze pytanie, czym jest spowodaoane to luszczenie sie skory npletka(na zewnatrz)? - trzeba zachować należytą higienę tej okolicy ciała, nawilżać tą okolicę żelami intymnymi Ja mam problem jak sobie zwale to mi sie puzniej cieżko sika i mam parcie na mocz co mam zrobić - być może robisz to za mocno przez co uszkadzasz sobie końcowy odcinek cewki moczowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość taki jeden

Ja miałem zapalenie penisa i miałem operacje ,bo byłem jeszcze mały. Objawy miałem takie prącie było czerwone miałem jakieś plamki i bolał. Jeśli masz podobne objawy to prawdopodobniej masz zapalenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lekarz urolog

witam jestem urologiem i wiem co Ci jest musisz po prostu wziąć siekierke iśc do lasu położyć kutala na pieńku i z całym impentem tak jak jest w drugiej zasadzie dynamiki njutona (czym łom ciężejszy tym zgon pewniejszy) w twoim wypadku siekiera jak na faceta przystało przykurwic z całej siły w żołędzia. Weź ze soba sznurek żeby podwiązac jądra co by nie krwawił za dużo na pizde sąsiadki jestem zrytym gitem z nowogardu u nas na celi szybko by Ci kukułe przestrzelili. pozdrawiam KAROL ps żołądź może Ci służyć jako breloczek do kluczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam cos takiego strasznie boli i niedaje mi spac juz 3 noc zaczelo sie od tego ze skura zeszla mi z zoledzia potem zaczelo to bolec miejscami ma fioletowy kolor a wiekszosc jest cala czerwona dodam ze koncowka spuchla jak to wyleczyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, przestańcie się masturbować całymi dniami i zacznijcie podrywać dziewczyny. *najpierw nie chcial mi schodzic napltetek(robilem to powioli i na sile, odczuwalem bol)*. Zbyt często lub zbyt długo jedziesz ręką na sucho. *dzis na penisie( pod zoledziem pojawila sie ranka (nie krwawila, byla po prostu czerwona)* Zbyt długo pocierałeś jedno miejsce i przetarłeś skórę. *biala smierdziaca maz co jakichs czas pod penisem* zacznij się myć to nic innego jak pot, złuszczony naskórek i sperma. Każdy chłopak zaczynał od masturbacji, i jak któryś powie że nie to kłamie. PS zacznij dbać o higienę intymną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zapalenie penisaxD

a ja mam czerwoną kreske z lewego boku penisa i mam 14 lat czy mam zapalenie masturbowałem sie z 30 razy w zyciu i 1 raz u dziewczyny zrobiłem szypki numerek nie szypki zajeło to 1 godzine *p i ona prawie urodziła dziecko naprawde to było z 9 miesiency temu a teraz mam czerwoną kreche jak chuj kiedyś miałem taką czerwonąrane na prawej stronie na dole pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla panów którzy tak się naśmiewają z problemów innych (a wiedzą że takowe są ) Problemy ludzkości są różne , są te mniej , bardziej i mega wstydliwe , po to są właśnie takie fora , żeby udzielać odpowiedzi do przestraszonego odbiorcy , który wstydzi się i chciałby dostać jakieś rady podając się pod nickiem XYZ . Problem z białą mazią zbierającą się pod żołędziem jest do rozwiązania , i tutaj koledzy mieli racje , higiena osobista . Może to być spowodowane częstą masturbacją po czym członek nie jest dokładnie obmyty , i zostawiony tak do wieczora , łapie bakterie i łuszczącą się skórę jak lep na muchy . A co do problemów ze spuchniętymi członkami , mini-rankami w okolicach żołędzia czy też niemożliwością naciągnięcia skórki to także prosiłbym się z tym kierować do lekarza , bo jakby nie patrzeć penis to penis !! Peace !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×