Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból całej lewej strony


Gość Kasia z Gdyni

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia z Gdyni

Dzień dobry mam 25 lat od ponad 1,5 roku mam problem z lewą nogą przeszłam szereg badań które nic nie pokazały miałam nawet blokadę kręgosłupa i nic!dostaję tylko środki przeciwbólowe teraz zrobiono mi kolejne badania które w skazują na wątrobę wynik alat (s)85 nadal mnie boli z lewej strony brzuch na wysokości pępka ,noga i plecy!!!kolanoskopie mam dopiero za dwa miesiące a za trzy miesiące badanie wątroby!lekarzy za bardzo nic nie mówią tylko rozkładają ręce bo jak mówią ": sama nie wiem co pani dolega" proszę o odpowiedz co to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Niestety bez wyników badań trudno jest wskazać na konkretną chorobę. Myślę, że w tym przypadku trzeba przez wykluczenie dojść do konkretnego rozpoznania. A czy robiona była tomografia głowy albo jamy brzusznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam 18 lat odczuwam drentwienie lewej strony od głowy do stup. Przy tym od 2 lat miałem powiekszone wezły chłonne (pakiet) na lewej pachwinie najwiekszy 4 cm. Przy tym czeste bóle głowy. bol plecow tez lewa strona. ból pod postkiem i przy wydalaniu bol brzucha od niewielkiego czasu bóle sie nasiliły i podwyzszylo sie cinienie 180128 puls powyzej 100. Morfologia i ob jest okey. w szpitalu wyregolowali mi cisnienie ale nic nie wykazało. Prosze o odpowiedz. Z gory Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tez mam ten dziwny problem * z lewa czescia ciala * glowa zawsze mnie boli z lewej strony, jednak mialam kiedys silny upadek, brzuch tez z lewej strony od pepka boli najbardziej i jest twardy, mialam robione usg i gastroskopie ( lecze sie w klinice gastroenterologii) i tyle co moge pomoc to z lewej strony pepka jest aorta i czesc jelit, u mnie stwierdzono zaleganie w jelitach i *ze aorta jest 1 cm pod skora i dlatego strasznie pulsuje mi brzuch* co do Pana wyzej, z cisnieniem.. to moze dobrze by bylo sprawdzic aorte ? Tez mam silne bole brzucha i plecow, podejrzenie uszkodzenia watroby lub krzepliwosc krwi zla.. ale dalej lekarze nie wiedza czemu boli mnie caly brzuch, doslownie caly czasami.. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×