Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kaszaki, skąd się biorą?


Gość iwona

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem po usunięciu kaszaka z głowy(02.10.2013) dość sporego-moim zdaniem był wielkości średniego orzecha włoskiego(mam jeszcze opatrunek).Sam zabieg nie należał do przyjemnych ale to może tylko moje odczucie.Trwało to krótko.Pani doktor mi zamroziła o miejsce,i później wyciągała-dla mnie to było podobne do wykręcania ale może to moja panika tak robiła :) Samo rozcinanie mnie nie bolało ale wyciąganie już tak. To był tępy ból ale dość mocny. Po założeniu opatrunku też dość bolało ale z godziny na godzinę słabło. Skóra jest wrażliwa ale to normalne.Włosów mi nie usuwała.Teraz mnie czeka wizyta kontrolna i zobaczymy co p.doktor powie. Jeszcze dodam,że nie miałam kłopotu z dostaniem skierowania od rodzinnego, a do chirurga mogłam iść już następnego dnia,tyle że mi termin nie odpowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tajemniczaa

Mam kaszaka na głowie od urodzenia mam już 13 lat i teraz zrobiły mi się jeszcze dwa. Boję się zabiegu zwłaszcza że mam bardzo długie włosy. Proszę o szybką odpowiedz. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja chyba też mam kaszaka :/ tak czytam i czytam o tym tutaj: http://www.zdrowie.e-zdrowie.info/kaszak-przyczyny-objawy-leczenie-354.html i tylko się wkurzam że takie paskudztwo mam na skórze :// czy leczenie jest szybkie i skuteczne?? czy jednak trzeba się trochę pomęczyć zanim usunie się to dziadostwo? ychhh boshe czemu ja mam takiego pecha!!! -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z miesiac temu mialem usunietego kaszaka byl to prawdopodobnie stan zapalny.Po trzech dniach zaczolem okropnie puchnac i zrobil mi sie krwiak, 6 dni lezalem w szpitalu po usunieciu krwiaka za trzy tygodnie mialem stan goraczkowy i rana po usunieciu kaszaka troche zaczela puchnac i ogolnie jestem oslabiony. biore teraz antybiotyk amoksiklav 1000 ale ta opuchlizna nie chce zniknac* Moze mi ktos cos poradzic bardzo prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×