Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra promieniujący do podbrzusza i nogi po nadepnięciu jądra


Gość dziadek krzyś

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dziadek krzyś

Szanowny Panie doktorze!!!! Moje pytanie dotyczy podobnej kwestii poruszanej na forum ale niestety żadna odpowiedż nie wyczerpuje mojej ciekawości. Na pewno udam się do specjalisty ale liczę się z Pana zdaniem a może ktoś ma podobną przypadłość. Kilka tygodni temu wnuczek podczas zabawy nadepnął mnie na jądro.Jako były sportowiec znam ten ból więc typowa terapia lekami dostępnymi i było o.k dzisiaj obudziłem się z bólem który promieniował na lewą stronę podbrzusza i nogę...leki przeciw bólowe mało skuteczne kremy i maści 50%. Nadmienię że mam już swoje lata ale jestem zdrów jak ryba co 3 lata badania okresowe specjalistyczne moje jądra po lekturze listów to ewenement zgodnie z opisem powinny wyglądać jak duża śliwka niestety od zawsze prawe było mniejsze od *dużej śliwki* a lewe zdecydowanie większe nigdy się nad tym nie zastanawiałem bo wszystko funkcjonowało o.k . Pytanie brzmi: czy dzisiejszy ból może być następstwem tej *kontuzji? czy mam się liczyć z jakimiś powikłaniami? czy ta wielkość od zawsze to nie jakieś anomalia? Dziękuję bardzo serdeczności na weekend pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×