Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uwypuklenie śródbrzusza może być przepukliną?


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam takie pytanie, w piątek jak ćwiczyłem mięsien dwugłowy ramienia jakby coś mnie ukłuło po lewej stronie śródbrzusza (około 2 cm w dół od pępka i 4 cm w lewo). Oczywiście od razu przerwałem ćwiczenie i chciałem zbadać co się stało, lecz nie czułem żadnego bólu. I od tamtej pory staram się przyglądać mojemu brzuchowi czy nie wyskakuj żadna gula lub coś wtym stylu (boję się strasznie że mam przepukline). Jak kaszle, kicham, jak się śmieje to nic nie czuję żadne bólu. Oczywiście też nie wyczuwam żadnej gulki pod moją skórą lub żadnego wypuklenia. Czuję tylko takie dziwne uczycię wypełnienia i bardzo lekki ból jak się dość najem (trzymam się diety) i to są moję objawy. Nie wiem może z nerwów mi się tylko wydaje że coś jest nie tak, no niewiem. Bo kiedyś lekarz rodzinny wykrył u mnie przepuklinę w mosznie i się strasznie bałem i od tamtej pory miałem dziwne uczucię dyskomfortu w pachwinie, ale jak poszedłem do urologa, bo nie dawało mi to spokoju to urolog powiedział że żadnej przepukliny nie wyczuwa i te doniesienia dementuje. I od razu wrażenie dyskomfortu mi przeszło. Może to się wydawać śmieszne ale tak naprawde jest! :( Więc pytam was czy może być to przepuklina? Lub może coś innego. bardzo proszę o porady!!! *( Dziś będe ćwiczył klate i będe się przyglądam dalej mojemu brzuszkowi... PS. mam 16 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×