Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchlizna stóp, dłoni i powiek


Gość Małgorzata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Małgorzata

Witam, mam na imię Gosia mam 22 lata i pracuję jako kosmetyczka(od listopada ubiegłego roku). Zacznę od początku gdyż myślę że każdy szczegół może mieć znaczenie. No więc 1,5tyg. temu bolało mnie gardło przez około 2 dni. Wszędzie dookoła na moim terenie panowały takie objawy więc niczym się nie przejmując wyleczyłam gardło cukierkami ,,halls* (najlepiej na mnie działają).Po dwóch dniach gry gardło przestało boleć zaczął mi doskwierać katar. Był naprzemienny raz zapchana dziurka w nosie a raz leciała woda. Utrzymywało się to ok. 5-7. Katar mam już tylko sporadycznie i bardzo gęsty, ale co najbardziej mnie niepokoi to właśnie to, że wczoraj rano gdy się obudziłam miałam tak zapuchnięte oczy, że ledwo je otworzyłam, a po południu w pracy robiąc klientce pedicure zauważyłam że mam spuchnięte stopy. Dziś rano problem nie zniknął. Za poradą męża poszłam spać z nogami wyżej które leżały na poduszce. Problem jest nadal, tzn. oczy zapuchnięte lecz trochę mniej za to bardzo sine a opuchlizna na stopach taka jak była. Dodatkowo opuchlizna dłoni(w ogóle nie mogę zdjąć dotychczas luźnych pierścionków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×