Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Swędzące zaczerwienienie wokół jąder


Gość Mis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. ostatnio na moim worku z jajkami i w jego okolicach na udzie zaczelo mnie strasznie piec. patrze a tam naskorej mi zszedl (z moich obserwacji tak zauwazam) i mam strasznei czerwone to miejsce. dodam ze strasznie swedzi. co to moze byc? dodam ze mam 18 lat i ostatnio kochalem sie z dziewczyna zabezpieczylis mi sie prezerwatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie też to miałem - grzybica. Leki mogą być nieskuteczne jeżeli grzyb ma nadal korzystne warunki. Trzeba włączyć logiczne myślenie - np. grzyby leśne lub drożdże :) lubią wilgotne, ciepłe miejsca oraz cukier. Krótko mówiąc nie można przegrzewać jąder, np jadąc długo autem, odstawić całkowicie cukier na czas kuracji i dbać o to żeby miejsce między moszną a penisem się nie pociło (np wkładać pomiędzy chusteczkę higieniczną). Myć min 2x dziennie (grzyb nie lubi zimna więc myłem mosznę lodowatą wodą) zmieniać codziennie bieliznę (po wypraniu wyprasować wewn stronę żelazkiem - zabija wszystkie grzyby). Ja miałem na początku duże rany (pęknięcia) bardzo pomogły mi okłady z rumianku (na całą noc) do tego clotrimazolum. Po wprowadzeniu rumianku rany szybko się zagoiły (wcześniej przez 2mce nic nie skutkowało) jednak całkowicie wyleczyłem się jak do powyższych metod dodałem - uwaga - czosnek. Wieczorem po umyciu (tylko szare mydło) brałem ząbek czosnku, przekrawałem na pół i smarowałem mosznę. Bolało na początku jak sam sku....syn ale na prawdę pomogło. Podsumowując - odstawić cukier, higiena osobista, chusteczka, nacieranie czosnkiem, później clotrimazolum oraz okłady z rumianku. Jak się wyleczysz to stosuj te metody jeszcze przez miesiąc. Może są lepsze maści, nie testowałem wszystkich - z tych co używałem jakikolwiek efekt był tylko po clotrimazolum (ale tylko z powyższymi metodami - sama maść za dużo nie zdziała). Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×