Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silny ból jąder


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Od około tygodnia zaczęło mnie pobolewać prawe jądro, od 2 dni ból (rwanie) się nasilił, a bolą mnie już oba. Na początku sprawa mnie niepokoiła, ale nie chciałem panikować. Teraz momentami jest nie do wytrzymania. Zdecydowałem się już na wizytę u urologa.Dodam, że mam 18 lat. Czy te dolegliwości to typowe objawy jakiejś choroby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendobry mam pytanie kilka dni temu zaczelo pobolewac mnie lewe jadro czytalem o objawach przy zapaleniu jadra to znaczy bole w plecach slabosc klucie wokol jadra oraz jadro obrzmialem wszystkie z tych wystepuja u mnie mam pytanie czy jest to cos powaznego oraz czy do sie to wyleczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj rano i w południe wszystko było OK, byłem na dworze, i był zwykły dzień, od 21 do 24 byłem na dworze, prawie ciągle, było dosyć zimno, gdy wracałem do domu poczułem ból jąder, gdy dotykam jąder to czuję baardzo silny ból, nawet jeśli dotknę bardzo lekko, jak naciskam mocno brzuch powyżej penisa, to też czuję ból, czy to zapalenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj akurat zaraz jak wróciłem to musiałem oddać mocz, i nie bolało, tylko jak dotykałem jąder, ale dzisiaj, rano wstałem i już wszystko OK, być może mi wczoraj przewiało to miejsce? Bo w nocy było dosyć zimno i chodziłem ok 3-4 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Mam to samo i szukam rozwiązania problemu , ( mam 15 lat ) ból jest bardzo mocny , ale nie mam zamiaru iść narazię do lekarza , i zauważyłem że przytrafia mi się to po każdym ,, bliższym spotkaniu** z dziewczyną . oczywiście nie piszę tu o seksie , nie aż tak bliskim . W Każdym bądź razie najbardziej mozliwa dla mnie jest odpowiedź. .... Specjalista Amator, ponad pół roku temu ******** skoro jest tylko 3 lata różnicy . Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3:54.... Obudzilem sie i chcialo mi sie skorzystac z toalety, oddalem mocz, wszystko normalnie. Wrocilem do lozka...i nagle taki piekacy, rwacy, klojacy bol w obu jadrach. Przypuszczam (i mam nadzieje) ze jest to spowodowane tak jak panowie powyzej sugeruja *uczuciami* rowniez mialem kontakt z dziewczyna wieczorem i nie mowie o seksie. Jesli nie przejdzie, lub pojawi sie ponownie napewno zaplanuje jakas wizyte u lekarza... nie wyobrazam sobie zycia z czyms takim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×