Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból nóg, zmęczenie i siniaki przy niskim poziomie kortyzolu


Gość Ewa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! zrobiłam sobie wynik kortyzolu o 8 rano miałam 0,416 a norma to 6,2-19,3 do tego miałam wynik na prolaktynę 12,3 norma 4.5- 23 chciałabym się dowiedzieć co oznacza niski poziom kortyzolu? Bolą mnie nogi , jestem zmęczona mam siniaki na skórze do tego dużo pije i często oddaje mocz . Czasami brakuje mi śliny w buzi nie wiem co się dzieje przytyłam dość dużo .Czy to może być coś poważnego? Dodam jeszcze że mam zaburzenia miesiączkowania bardzo skąpe i co dwa trzy miesiące występują. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zadnym expertem nie jestem , ostatnio sam sie interesuje duzo na temat hormonow , zwlaszcza przysadki mozgowej i kory nadnerczy, Niski poziom kortyzolu moze miec rozne przyczyny, moze miec na to wplyw wieloletni stres a stres to juz jest szerokie zagadnienie jednym z nich moze byc halas , czyli mieszkanie przy bardzo rochliwej ulicy. Wracajac do niskiego kortozolu to moze powinnas jeszcze zrobic badania ACTH aby zagescic podejzenia, z artykulu ktory niedawno przeczytalem moglo by winikac ze masz niedoczynnosc przysadki mozgowej, lub chorobe Addisona ale jak wczesniej wspomnialem jestem tylko czlowiekiem szukajacym rady o podobnym problemnie, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×