Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uwidocznienie żył na nogach po bańkach chińskich


Gość ALEKSANDRA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ALEKSANDRA

Gdy zaszłam w ciąże zrobił mi sie zylak na łydce i w ciągu 4 lat sie powiększył mam również wystającą żyłe na udzie. Od dłuższego czasu borykam sie z celulitem ,chciałam sie go pozbyć i 5 razy zrobiłam sobie masaz bańką chińską po 10 minut na każda nogę robiłam te masaże co kilka dni ostatni masaż zroniłam sobie tydzień temu w poniedziałek a przed wczoraj zauwarzyłam na udach mnustwo niebieskił żył jestem załamana niewiem czy to z powodu tych masaży nie robiłam ich często w ciągu 3 tygodni zrobiłam te 5 masaży.Boje się że nieda się ich usunąć lekami a na laseroterapie mnie niestać.Niewiem co robić chodze całymi dniami i płacze wiem że to głupie ale jestem kompletnie załamana.Poradzcie mi coś bo niewiem co mam robić one sie ciągle powiekszają jest ich z każdym dniem coraz więcej.Chciałabym wiedzieć czy to wina tych baniek i czy można takie żyły jakoś usunąć może jakieś oszczykiwanie acha i jeszcze jedno od 4 lat biore tabletki antykoncepcyjne.Czy da się to moze jakoś zmniejszyć??Bardzo proszę o odpowiedz Acha i jeszcze jedno od 2 miesięcy biegam jakies 6 km. dziennie moze to od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ten stan nie jest spowodowany ani samymi bańkami chińskimi ani też na pewno nie bieganiem. To następstwo szybko postępującej niewydolności żylnej kończyn dolnych, na które raczej nie ma Pani bezpośredniego wpływu. Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem naczyniowym. Są różne metody leczenia takiego stanu, a najbardziej efektywny jest zabieg klasyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×