Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Iniekcyjne leczenie żylaków powrózka nasiennego


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Od dluzszego czasu mam zylaki powrozka nasiennego. Pare dni temu udalem sie na wizyte do urologa lekaz sprawdzil i powiedzial mi ze wykonaja mi operacje laparoskopowa podwiazanie zyly. Czytalem sporo na temat zylakow powrozka nasiennego i wiem ze istnieje tez metoda sklerotyzacji wstrzykiwanie przeskorne srodka farmakologicznego efektem czego jest zwezenie naczynia , wiele osob przechodzilo taki zabieg przy powrozku nasiennym jest to alternatywa co do operacji. Urolog wogole mi tej metody nie zaproponowal jak zapytalem czy moga mi wstrzyknac w te zyle jakis srodek (byc moze zle sie wyrazilem) powiedzial mi ze prosze pana to jest zyla od jadra tutaj sie takiego czegos nie robi. Blagam o pomoc niechce isc na zadna operacje , mam isc dzis na badania i pozniej dostane termin operacji , w jaki sposob moge sobie zalatwic te inna metode sklerotyzacji jezeli urolog mowi mi ze nie ? - nie dotykal mi nawet tych zylakow tylko podnioslem pracie popatrzyl i powiedzial krotko klipsowanie zyl laparoskopowo , moge za to zaplacic to nie jest zaden problem ale niechce miec zadnej operacji obok mojej ulicy jest jakies centrum chirurgi Jaworuccy tam wykonuja taki zabieg w ambulatorium (sklerotyzacja) w jaki sposob moglbym to zalatwic ? Jestem zalamany nie powinno sie tak robic ze stawia sie pacjenta przed faktem ze tak musi byc i nie ma innego rozwiazania gdyby nie internet to w zyciu bym sie nie dowiedzial o tym ze istnieje jakas alternatywa co do tej operacji , niewiem ile bede mial czasu zeby zalatwic ew. sklerotyzacje jak wyznacza mi termin tamtej operacji dziekuje bardzo wszystkim za ew pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×