Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nadżerka szyjki macicy


Gość aga

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadrzerke szyjki macicy, ginekolog powiedzial, ze od dosyc dawna i ze jesli nie uda sie jej zaleczyc antybiotykami bedzie konieczna operacja, poniewaz moze sie przeksztalcic w raka, czy w takim przypadku bylaby pomocna szczepionka na raka szyjki macicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aga z krakowa

też mam nadżerkę od kilku lat co jakiś czas leczyłam ja różnymi środkami systematycznie robię cytologie jednak lekarz po drugim porodzie zalecił mi żeby jej się pozbyć. Nie zaleca wypalania (chyba robią to na NFZ ale ze względu na dość duże zabliźnienie może sie to łączyć z moim dyskomfortem ) kazała mi zamrozić (Krioterapia), można to zrobić w gabinecie prywatnym , u mnie w Krakowie koszt ok 400 zł ale myślę ze naprawdę warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja jestem po wymrożeniu nadżerki , jest to zabieg bez bólowy , odczuwa się jedynie zimny powiew powietrza , po zabiegu wkłada się wkładkę higieniczną ponieważ spływa woda, bynajmniej ja to tak odczuwałam. Polecam ten zabieg jak najbardziej . Ja miałam wykonywany zabieg w cenie wizyty prywatnej 120zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość żaneta

witam,mam pytanko zwiazane z nadzerka-ostatnio na wizycie lelarz powiedzial mi ze mam lekka nadzerke ok5 milimetrow i zaproponowala mi zamrazenie jej. ja bardzo sie tego boje jesli nic z tym nie zrobie to jakie moga byc tego konsekwencje? prosze o porade-mam 25 lat i 2 lata temu urodzilam zdrowego synka i nigdy nie mialam problemow z higiena,co robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×