Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Obrzęk penisa


Gość Wiktor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Dziś rano wstałem i zobaczyłem że mój napletek jest jakby spuchnięty. Nic mnie nie boli, nie ma zaczerwień tak jak zawsze tylko że jest spuchnięty. Nie uprawiam stosunków płciowych, co najwyżej masturbacja. Mam 18lat. Nie mam leczę się na nic. Czy to samo zejdzie i co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam straszny problem natury męskiej. Mam 60 lat i pracuję, ostatnio zaczęła mnie bolec klatka piersiowa że czułem ten ból na plecach i zdrętwiały mi ręce, od tej pory nie mam wzwodu. Co mam zrobić, strasznie sie boje że tak juz zostanie, co mogło sie stać ? Bardzo prosze o szybkaodpowiedź. Nie wiem jak mam to powiedzieć żonie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wyjechałem za granicę i parę dni później zauważyłem żemój napletek spuchl nie boli mnie ani nic poza tym się nie dzieje, a z nikim tu nie spałem. Czy to jest to czy to jest groźne? Czym to jest spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 24 lata, jakieś 2 lata temu na penisie pojawił się duży, miękki obrzęk, który przesuwa się pod skórą, jest szczególnie widoczny przy wzwodzie. Prześwietlenie, które niedługo po jego pojawieniu się zrobiłem, nie wykazało żadnych niepokojących zmian. Minęło jednak sporo czasu, a obrzęk się nie zmniejszył. Czym to może być spowodowane i czym może być ten obrzęk? Proszę o pomoc, ponieważ trochę mnie to martwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Trudno określić bez bezpośredniego badania. Może to np. jakiś tłuszczak. Najlepiej celem dokładniejszej diagnostyki zmiany byłoby wykonać USG. Proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×