Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Usunięcie kamienia bez woreczka żółciowego metodą laparoskopii


Gość edyta23

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem po cholecystektomi. U mnie poważna sprawa kamień zablokował ujście nastąpiła martwica pęcherzyka była trudna laparoskopia ale się udało. Do domu wyszłam po 2 dobach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barbara

Ja miałam usuwane złogi w woreczku i przewodach w ciągu miesiąca miałam 4 ataki tak bolało że można było zwaryjowac bo w przewodach jak kamienie się przemieszczają bardzo boli ,ale jestem już po laparoskopi po operacji na drugi dzień wyszłam że szpitala boli najbardziej pępek mam 4 otwory,ale jem przeciwbólowe tabletki i jest dobrze stosuję dietę już miałam przed operacją .Nie ma się czego bać bo przy znieczuleniu ogólnym się śpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ZdrowyRozsądek

Ludzie nie dajcie się wmówić, że jeżeli boli są objawy to od razu trzeba usuwać woreczek. To jest pójście na łatwiznę i nie daje 100% pewności, że po usunięciu nie będzie innych problemów związanych z brakiem woreczka. Jest 50% szans, że nie będzie ale i drugie, że może być jeszcze gorzej. Zalecałbym najpierw zmienić trochę sposób odżywiania, zaprzyjaźnić się z ziołami. I szukać i stosować sprawdzone naturalne metody, które w dobry sposób oddziałują na układ pokarmowy. Także, wycięcie tylko w ostateczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2009 roku Drugi państwowy szpital w Chinach przeprowadza operacja usuwania kamieni bez konieczności usuwania pęcherzyka. Od 2012 roku, szpital przyjmuje również obcokrajowców. Jest to usługa płatna. Razem z przelotami czasowo zamyka się to w 7-9 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×