Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krew w moczu i ból jąder


Gość Czlowiek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czlowiek

Witam. Mam problem jak w temacie, pewnego dnia zaczalem odczuwac dyskomfort z moim jajkiem. Bylo ono obolale i niewygodnie mi sie bylo poruszac. W ten sam dzien po pracy wzialem ciepla kapiel i zaczalem sprawdzac jadro dokladnie z kazdej strony szukajac powodu bolu. nie znalazlem nic a po jakims czasie po odwiedzeniu toalety w moczu zauwazylem dosc sporo krwi tuz przy samym koncu oddalania moczu. Przerazilem sie i natychmiast pojechalem do szpitala gdzie badanie moczu wykazalo ze krew sie znajduje, badanie krwi bylo ok z podwyzszona zawartoscia ... no wlasnie nawet mi nie powiedziano dokladnie. Wyslano mnie na badania USG nerek i jadra, ktoro znow nic nie wykazalo. Wychodzi ze niby wszystko jest ok ale nadal nie moge sie do konca przekonac. Lekarze mowili ze to infekcja ale nigdy nie slyszalem o krwi w moczu plus dzis po zazyciu antybiotykow zamienilo sie to w male jakby zelowate kawalki spermy. Zglupialem i chcialbym zasiegnac drugiej opinii. Z gory dziekuje i czekam na odpowiedz. Dzien nastepny i krwawienie jakby ustapilo po zazyciu lekow. Nadal nie daje mi to jednak spokoju. Dziekuje za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Skoro badanie USG jąder i nerek nie wykazało nic niepokojącego to zapewne te objawy są skutkiem infekcji dróg moczowych. Jeśli mimo włączenia antybiotyku te objawy całkowicie nie ustąpią to radzę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czlowiek

Jak dlugo mialbym czekac na dzialanie lekow? Leki mam przepisane na 12 dni i nadal od czasu do czasu widuje male jakies dziwne jakby zelkowate substancje w moczu. Krew golym okiem niewidoczna wiec trudno mi teraz to okreslic czy wystepuje i bol jadra zniknal calkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×