Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przemieszczający się kłująco uciskający ból klatki piersiowej przy wysokim tętnie


Gość Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zacznę od tego że czuję się świetnie nie jestem w ogóle osłabiony lecz mam problem dotyczący mojej klatki piersiowej, serca. Od zeszłego czwartku odczuwam ból który ciężko określić kłujący, uciskający po lewej stronie klatki piersiowej jest to ból punktowy raz przy mostku , raz przy piersi , czy sercu. Generalnie ból mi przeszkadza odczuwam go przez większość dnia powtarzam nie powoduje on osłabienia , wykonałem ekg w dzień pojawienia się bólów nic nie wykazało od tamtego czasu odpuściłem ze sportem (siłownia, rower) W czwartek (tydzień po wystąpieniu bólów) rano biegałem podczas biegów nie odczuwałem kompletnie bólu dopiero po czułem że puls jest szybszy ok.98-100 , obecnie mój puls wynosi 55-65 w spoczynku zdarza się że mam uczucie *czegoś w gardle* zdarza się że ból czuję również z tyłu pleców przy lewej łopatce, powtórzę absolutnie nie jestem osłabiony lecz trzyma mnie w stresie ten ból, dziś pojawiło się lekkie powtarzam lekkie uczucie drętwienia , cięższej ręki lewej P.S mam 18 lat zapomniałem dodać puls 98-100 utrzymywał się przez czas moich lekcji do godziny 14 Dziękuje za odpowiedź Dariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×