Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Duża wątroba i śledziona, nadmiar żółci i wyniki krwi w normie


Gość anna

Rekomendowane odpowiedzi

juz nie wiem co robic ,juz mam tyle klopotów ze juz nic nie wiem co jest przyczyna a co skutkiem,czy to kwestia psychiki bo mam tez lęki i niepokoj wciaz , zapchany przewod pokarmowy mimo ze wciaz zosowalem niskokaloryczna diete , a pol dnia uprawialem sport i pijem po 5 litrow wody dziennie, a od 2 lat jest tak zle ze mimo ze jem raz na dobe, a przed posilkiem tym musze robic caly rytual aby chodz troche poczuc jedzenie, 2 godziny na rowerze intensywnego pedalowania ubrany w klika par dresow aby wypocic toksyny i wode, potem pare minut lodowaty prysznic a potem steching aby sie rozluznic,potem controloc 40 na przepukline rozworu przelykowego zarzucanie kwasu i zolci, potem gdy usiade to musze wbic tzn przycisnac mocno do lewego podbrzusza tuz pod lewym zebrem cos to przynosi troche ulgi-mimo ze juz nie tak jak przedtem bo kilka miesiecy temu cos mi tam jakby poszlo, jakbym wepchnal cos do gory za bardzo , nie wiem co, a od od paru tygodni nie moge sie wyproznic prawie wcale , mimo ze jem codziennie,zadne leki przeczyszczajace ani lewatywy nie pomagaja, nawet dzis bylem w szpitalu na izbie przyjec i to samo, lewatywa i nic, wyproznienie woda sama,potem sodki przeczyszczajace i tylko skurcze brzucha i troche sluzu wyszlo,a brzuch miekki i niebolesny, i wciaz gazy,w rtg jamy brzusznej wyszedl taki opis* pojedyncze nieposzezone petle jelita cienkiego wypelnione gazemposrodkowo w dolnej polowie jamy brzusznej z wytworzeniem krotkich poziomow plynu-subileus. znaczna ilosc mas kalowych i gazu w rzucie jelita grubego, cien watroby siega nisko do poziomu talerza biodrowego-hepatomegalia? wyniki morfologi i testy watrobowe w normie oprocz niskiej hemoglobiny prosze o jakiej porady, duspatalin tez bralem niepomogl mam wrazenie ze to wzystko oprocz nadkwasoty przepukliny zaczelo sie ok lata temu po bioenergoterapi ktora miala pomoca zaszkodzila. lewatywe robie codziennie nawet z sola i sama woda wychodzi a jak woda wejdzie wyzej w jelito jak leze na plecach to potem nie chce wyjsc i pozostaje cos mi co bioenergoterapeuci robili z jeltem i temperatura ciala, teraz wogule nie czuje zmeczenia, jestem wciaz pobudzony mimo ze mam nonstop 37,4 temperature a objawy pogorszyly sie po 1 szczepieniu na zoltaczke wszczepienna bo mialem miec funduplikacje nissena na przepukline wsizg rozworu przelykowego ale zrezygnowalem z tego zabiegu bo to nie jest glowny problem teraz a po ostatnim bioenergo ktory mial mnie oczyscic to jakies brodawki mipowyskakiwaly i jakbym wpadl w nadczynnosc tarczycy ale bez wypalenia. robilem rok temu kolonoskopie i niby wyszlo ok tyle ze mam bardzo dlugie jelito i wolna perystaltyka ale wtedy nic chyba nie zalegalo, zreszta nie sprawdzili mi calego jelita bo za duze jest, ale od tego czasu pogorszylo mi sie i ta watroba nie niepokoi, a w rtg nic nie wyszlo oprocz mas kalowych i gazu,, puchne tez skora swedzi i goraca, od ponad roku jem tylko raz dziennie czyli stosuje codziennie 24 godz glodowke, pije mnostwo wody ok 5 litrow, i poce sie ubrany z 5 par dresow na rowerku stacjonarnym codziennie po kilka godzin, to wszystko mnie oczyszcza z toksyn chyba troche,jak na ironie mam niezla kondycje bo sie nie mecze wcale prawie mimo ze przez ta przepukline i refluks oddycham plytko bardzo, to skad mam tyle energi? oprocz tego silownia codziennie 2 godziny ,skad mam na to sile skoro jem tylko 1 raz dziennie i mam tyle dolegliwosci? mowil ze jest za dlugie , ze mam jelito jak 3 osoby, to jego slowo , ale taki sie urodzilem wiec to co sie dzieje to nie jest wina dlugiego jelita tylko czegos innego, bo ja nigdy w zyciu do czasu tej bioenergoterapi nie mialem problemu z wyproznianiem, raczej mialem sklonnosci do czestych i swobodnych wyproznien a po tej energi cos sie zmienilo, wszystko mi pochrzanili, ,i oczyszczalem sie z tego i i tak bylo inaczej,raz gorzej raz lepiej, ale tez od tego momentu mam refluks zolciowy,czyli produkuje tyle zolci ze cofa mi sie do zoladka i do przelyku, nie mam smaku i wechu juz prawie. ja mam ten refluks zolciowy i kwasowy tez bo mam przepukline wslizgowa rozworu przelykowego(akurat przepuklina nie ma zwiazku z bioenergoterapia bo mialem ja juz wczesniej i bralem controloc na cofanie sie kwasu i pomagalo, ale teraz mi sie zolc cofa szczegolnie jak wezme controloc), a wiec refluks zolciowy mam juz ponad 2 lata od 2 bioenergoterapi,to jest przyczyna ,lekarze nic tu nie poradza bo albo mnie zbywaja mowiac ze to nerwy,troche moze pomaga mi duspatalin, byl tylko jeden chirurg z AM ktory chcial mnie operowa na refluks zolciowy,skomplikowana operacja wycinaja woreczek zolciowy,zmieniaja ulozenie drog zolciowych do nizszych parti jelit ale co mi to pomoze na zaparcia, dobrze ze sie nie zgodzilem,przepukline tez chcial operowac jednoczesnie ale to bez sensu bo to akurat nie jest najwazniejsze a utrodniloby mi odsysanie sonda zolci(zauwazylem tez cos dziwnego ze gdy udalo mi sie zwymiotowac duza ilosc zolci to zaraz sie tez wyproznilem, wiec czy to mozliwe ze ta zolc mi paralizuje jelita?moze za duze jej wydzielam skoro watrobe mam tez duza?) lekarze patrza na mnie i maja mnie za wariata ze jestem hipohondryk itp i do psychiatry wysylaja,szczegolnie gdy im mowie ze mam za duzo energi ze pol dnia musze uprawiac sport ze nie mecze sie ,wyniki badan w normie lub na granicy i nic nie zrobie,pozostaje mi czekac bo boje sie jakikolwiek krok zrobic teraz. moze ta watroba prdukuje za duzo zolci i energi bo jest duza stad te stany podgoraczkowe. ta sprawa jest zbyt skomplikowana dla lekarzy gdy pozbywam sie zolci to przynosi ulge i redukuje strach i lęk,ale na krotko bo na drugi dzien znow jest pelno zolci,a wymiotowac juz nie moge bo popalony mam przelyk i jame ustna nie mam smaku i wechu prawie, ostatnio przez pewien czas poprostu odsysalem wkladac rurke plastykowa do zoladka wtedy zolc obja przelyk, ale rura sobie po pewnym czasie podraznilem przelyk gdy ja wkladalem i wyjmowalem, na dodatek gdy nie trafie w zolc to odssysam tloczkiem sluzowke zoladka, co bym nie zrobil jest zle, jakby ktos mnie przesladowal caly czas paranoja ale fakt faktem ze to wszystko moze byc wina zlci na poziomie fizycznym,poprostu za duzo jej duza watroba wydziela nie wiem czy brac controloc wciaz ktory blokuje kwas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 78 lat i nidy nie miałem żadnych kłopotów z wypróznianiem ale na śniadanie od wielu lat jadam: - 5 łyżeczk płatków owsianych z mlekiem . pół na pół z wodą [gotiwać tylko 4 minuy ] - o godz. 10 owoce i to tyle do obiadu Zastosój a napewno mi podziękujesz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich porad możesz skorzystać, ale nie musisz.Jeśli już jesteś u kresu sił to może pomoże coś czego do tej pory nie stosowałeś.Idź do kapłana i wyspowiadaj się z tego, że korzystałeś z bioenegoterapii. Od razu przestań korzystać z bioenergoterapii itp.Żadne ręce,energie, talizmany, zaklęcia,obietnice, katowanie się wielogodzinnymi treningami Ciebie nie uzdrawiło.Do pracy jelit błonnik tzn.Babka płesznik i łuski babki jajowatej.Pomieszać 80% babki płesznik i 20% łuski babki jajowatej . Można kupić w sklepach zielarskich lub na stronie :Cosdlazdrowia pod nazwą błonnik oczyszczający.Pić dwa razy dziennie po dwie łyżeczki z dużą ilością wody.To będzie oczyszczało jelita z toksyn i innych zanieczyszczeń oraz będzie lepsze opróżnianie.Należy dwa razy do roku odrobaczać się.Najlepsze to preparaty ziołowe- sklep zielarski.Oczyszczać wątrobę ostropestem.Najlepiej kupić w ziarnkach i mielić jeden młynek jednorazowo i zażywać po trzy łyżeczki na dzień z płatkami, zupami kanapkami itd. Tak samo czaruszka można jako pieprz zmielony, same ziarna, w postaci oleju, olej kokosowy tłoczony na zimno .Należy jeść sestematycznie dużo ziół i przypraw takich jak:pokrzywa ziele I korzeń,mięta, skrzyp polny,imbir, zielony owies, łopian korzeń, Fijołek trójbarwny, oregano, bazylia, majeranek,mniszek lekarski,koniczyna,jeżowka, kocanka-kwiat, koper włoski, czarny orzech, orzech włoski,goździki, cynamon, gorczyca,kurkuma-wchłaniana jest z papryką,czystek.Najlepiej zemleć w młynku i to jeść wypijać.Mozna gotowe herbatki .Zioła co jakiś czas zmieniać .Podałam przykłady ziół antyoksydacyjnych ale jest ich więcej.Skład ziół dobieraj sam i nie wszystkie od razu.Codziennie się módl o uzdrowienie tak jak potrafisz.Życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×