Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pobyt w szpitalu po operacji przepukliny brzusznej i pępkowej


Gość Oskar z Ryk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oskar z Ryk

Moja mama i mój brat mają przepuklinę postanowili pójść na operacje razem 1. Mama ma przepuklinę brzuszną ile czasu musi ona zostać w szpitalu po zabiegu jeżeli nie będzie powikłań ? 2.Brat ma przepuklinę pępkową i cierpi na cukrzyce co będzie w jego przypadku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

1. Mama ma przepuklinę brzuszną ile czasu musi ona zostać w szpitalu po zabiegu jeżeli nie będzie powikłań ? - około 3-4 dni 2.Brat ma przepuklinę pępkową i cierpi na cukrzyce co będzie w jego przypadku ? - jeśli cukrzyca jest unormowana, prawidłowo leczona nie powinny wystąpić żadne powikłania, a operacja i gojenie pooperacyjne powinny przebiegać w sposób normalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry moja córka dwu letnia ma guzika w brzuszku byłam u lekarza stwierdził że to przepuchlina dzis była z niunia w szpitalu na kontroli i zapisał ją doktor na operację proszę mi udzielić informacji na ten temat bo lekarz w szpitalu powiedział tylko że niebezpieczne jest znieczulenie i nic więcej proszę napisać mi odpowiedz bo jestem zdenerwowana i 100 myśli na minutę mam złych od czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie o jaką przepuklinę Pani pyta. Leczenie przepuklin w początkowych stadiach, niewielkich jest sprawą prostą i nie związaną zwłaszcza u dzieci z jakimiś większymi komplikacjami. Znieczulenie w tym przypadku tez jest bezpieczne. Proszę się nie niepokoić wszystko na pewno przebiegnie bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×