Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość aro

Spadek libido przy żylakach powrózka nasiennego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aro
Witam, od jakiegoś czasu borykam się z żylakami powrózka nasennego. Brałem detralex lecz za wiele nie pomógł. Odczuwam spadek libido. Tzn nie mam ochoty na seks jak dawniej. Ciężej o erekcję, jest słabsza chyba i szybciej mi opada członek. Czy to może mieć coś wspólnego z żylakami? Dodatkowo wewnatrz prącia po ucisku wyczówam guzek dosyć spory, może to on jest przyczyną. Będąc u urologa na badaniach nie wyczuł tego guzka, usg prącia też niczego nie wskazała. Może dlatego że jest on na samym początku penisa tam gdzie głowica usg nie dostała. Proszę o jaką kolwiek pomoc lub poradę co robić, co to może być. Jestem młodym facetem - 25 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Niestety, ale powodem takich właśnie dolegliwości mogą być żylaki powrózka nasiennego. Co do guzka to radziłbym w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z urologiem. On podczas badania powinien określić czym jest zmiana guzowata w prąciu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aro
Czy po zazywaniu detralexu libido moze se poprawic? Czy jest wogole szansa na powrot do normalnosci??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Raczej diosmina zawarta w leku Detralex nie poprawi libida. Poprawę libida mogą przynieść leki działające raczej na psychikę (np. przeciwdepresyjne). Radzę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z seksuologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pablo
ja bym polecił tribusteron 90 nie wyleczy on żylaków ale znacznie poprawi libido i podniesie poziom sprawności fizycznej i seksualnej jest suplementem diety stosowanym przez sportowców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.