Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przewlekły ból brzucha - co może mi dolegać?


Gość ZBOLAŁYGRZEŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZBOLAŁYGRZEŚ

Witam,od bardzo dawna boli mnie brzuch po prawej stronie! Bóle te pojawiły się najpierw w okolicy żołądka później przemieściły się jakby w okolice wątroby aż w końcu umiejscowiły się w prawej czesci brzucha! Prawie codziennie burczy mi w brzuchu i mam wrażenie jakby mi się w nim coś przelewało-ruszało, czasem coś mnie zakłuje, brzuch jest lekko wzdety. Nieraz pojawia się kłucie jakby w okolicach pęcherza i prawej nerki! Przy wysiłku czuje dyskomfort z prawej strony brzucha! W ostatnich dniach, powiekszyły mi się węzły chłonne na szyi i pod pachą! Czuję sie jakbym był przeziębiony z dodatkowym bólem brzucha! Byłem u 3 lekarzy i żaden z nich nic groźnego nie stwierdził! Mówili że to może nerwy, ale jakoś mi sie nie chce w to wierzyć! Zrobiłem badanie krwi i były w normie! Czekam teraz na badanie USG! Co może mi dolegać?????????????? Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno cokolwiek napisać co może się dziać bez badania dotykiem i stwierdzić po samych objawach. Na pewno trzeba wykonać badania dodatkowe, najlepiej obrazowe. Na początku USG jamy brzusznej, a być może jeśli wszystko w tym badaniu wyjdzie dobrze to np. gastroskopię. O tym wszystkim powinien zadecydować lekarz prowadzący. Proszę poczekać na wynik USG. Na razie trudno cokolwiek więcej napisać. Bóle mogą mieć bardzo rożne przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM od dawna odczuwam bóle w podbrzuszu początkowo były to bóle takie jak przy miesiące odczuwałam tagrze skurcze maciczne wykonałam wszystkie badania ginekologiczne i nic nie stwierdzono ból promieniuje teraz w prawym kierunku nie mam gorączki ale strasznie jestem osłabiona boli mnie głowa trzęsą mi się nogi bardzo proszę o radę co mam dalej robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam podobnie jakis czas temu i tez zaden lekarz mi nie pomogł ale jak trafiłam w koncu na terapeute ktory zajmuje sie medycyna naturalna to dopiero on otworzył mi oczy ze w moim organizmie po prostu wszystko sie rozregulowalo i nie da się tego tak po prostu naprawic tabletkami, kupilam rezonator biofotonowy i bole po miesiacu ustały i juz nie wrociły pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×