Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napletek zrośnięty z żołędziem, pochylenie penisa we wzwodzie i obrócenie żołędzia


Gość smutny *(

Rekomendowane odpowiedzi

Gość smutny *(

Mam 14 lat i od kąd pamiętam mam zrośniety napletek z żołedziem, penis w trakcie wzwodu jest lekko pochylony w lewa strone, w dodatku żołądz jest jakby lekko *obrucony*.Czy to cos powaznego ?Nie wiem czy to normalne ale mam tak jak by sinego penisa. Chcialbym sie dowiedziec czy jesli bede zwlekac jeszcze kilka lat czy to bedzie duze utrudnienie przy zabiegu ? Jeszcze chcialem sie dowiedziec czy po *obrzezaniu* penis bedzie wygladac tak jak od innych zdrowych chlopaków ?:P Wlasciwie nie wiem czy bede obrzezany ale z tego co czytalem to tak.Bardzo prosze o pomoc .. pomóżcie mi blagam. wstydze sie powiedziec rodzicom *( .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrosniecie ma serokosc okolo 2-3mm jest tuż za tym *otworem * : D. tylko problem jest taki ze od kad pamietam ani razu nie sciaglem napletka za zołądz */ bo sie nie da . kiedys jak bylem maly urolog powiedzial ze mam go tak naciagac w goracej wodzie . A ze bylem maly (moi rodzice maja rozwod) moja mama *zaniedbywala mnie */. bylem maly .. jesli bym wtedy wiedzial ze takie beda tego konsekwencje to bym to robil :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz tak jakby zlepiony napletek z zoledziem?? Ja mialem tak wiecej do polowy prawie ale lekarz powiedzial mi to samo co tb i niechcialo mi sie tak robic a rok temu gdy mialem 13 to wkoncu wzielem sie za to i sciagalem trzymajac za sklejona skore mocniej tak i widziale jak sie to rozrywalo xdd to nie bolalo az takk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×