Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Na sutkach małe wypuklenia z białym płynem w środku


Gość sandra

Rekomendowane odpowiedzi

karmiłam syna ponad rok potem zaczęły pojawiać się te krostki. wcale się nimi nie przejmuje bo są milutkie i ich prawie nie widać... wyśle że jest to jednak związane z higieną. stanik opina się na piersiach i sie pocą... napewno każda z was zauważyła to w wieku gdy zaczełyście się interesować swoim ciałem więc gdy zaczełyście nosić staniki... na buzi macie trądzik bo skóra sie przetłuszcza to samo jest wszędzie. Nie nosiłam staników z fiszbinami przez jakiś czas i znikły całkowicie. nic groźnego. najlepiej wcale nie ruszać. Po pryszczach często zostają strupy i blizny po tym też będą. A faceci raczej nie zwracają na to uwagi więc nie ma się czym przejmować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Okropny problem

Mam 16 lat i od jakiegoś czasu ten sam problem, na prawym sutku mam 4 takie ‚grudki’ na których jest pare malutkich bielych kropek na lewym tez miałam pare ale ostatnio zaniknęły, zostały tylko dwie blizny. Wyciskanie boli, ale nie umiem się powstrzymać, wsydze się przez to, gdy ktoś patrzy na moje sutki, jednak jak twardnieją nie widać tego prwie wcale, pare razy badał mnie kardiolog i nie zareagował. Myślicie ze jak pójdę do dermatologa, to coś na to poradzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×